رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • دوشنبه 1 مهر 1398 - 17:37
  • کد خبر : 7921
  • مشاهده : 212 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : توزیع نوشت افزار از محل صرفه‌جویی حذف قبوض کاغذی در مدارس کرمانشاه آغاز  شد

همزمان با اولین روز از سال تحصیلی جدید، با حضور مسئولان ارشد استان کرمانشاه و معاون وزیر آموزش و پرورش در مدرسه عصمتیه کیهانشهر کرمانشاه، توزیع نوشت افزارهای تهیه شده از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق، در مدارس مناطق کمتر برخوردار استان کرمانشاه آغاز شد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،صبح دوشنبه اول […]

همزمان با اولین روز از سال تحصیلی جدید، با حضور مسئولان ارشد استان کرمانشاه و معاون وزیر آموزش و پرورش در مدرسه عصمتیه کیهانشهر کرمانشاه، توزیع نوشت افزارهای تهیه شده از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق، در مدارس مناطق کمتر برخوردار استان کرمانشاه آغاز شد.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،صبح دوشنبه اول مهرماه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در آیین بازگشایی مدارس که با حضور مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و صفری عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار کرمانشاه، معاون وزیرورئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، فرماندار کرمانشاه ، مدیر دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیرکل آموزش و پرورش برگزار شد، گفت: از محل صرفه‌جویی هزینه چاپ قبوض کاغذی، در مرحله اول تعداد ۲هزار بسته نوشته افزار مورد نیاز دانش آموزان استان کرمانشاه که توسط توانیر تامین شده است توزیع می شود.
امیدعلی مرآتی با بیان اینکه چند هزار بسته دیگر نیز به استان تعلق خواهد گرفت تصریح کرد: با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، دانش‌آموزان مستعد دریافت این بسته‌ها مشخص و بین آنها توزیع خواهد شد.
وی با یادآوری اینکه توزیع لوازم التحریر اقدامی هماهنگ و یکپارچه بوده که توسط شرکت توانیر برنامه‌ریزی شده و شرکت های توزیع آن را اجرایی کرده اند، گفت: براساس اطلاع رسانی های انجام شده، از اول مهرماه، قبوض کاغذی تمام مشترکان برق سراسر کشور حذف و قبض پیامکی جایگزین آن خواهد شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: حذف قبوض کاغذی علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست به دلیل کاهش مصرف کاغذ، در هزینه های جاری صنعت برق هم تاثیرگذار خواهد بود به طوریکه از محل صرفه جویی هزینه صدور قبوض کاغذی، امکان تامین ۱۰۰ هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت سراسر کشور فراهم شده است.
وی گفت: در طرح حذف قبوض کاغذی تاکنون شماره همراه ۹۶درصد از ۷۶۳هزار مشترک استان شدر سطح ۱۴ شهرستان تحت مدیریت این شرکت احصا شده است و از این پس قبوض برق به صورت پیامکی برای آنها ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است که با حذف قبوض کاغذی هیچگونه افزایش بهایی در برق مصرفی مشترکین لحاظ نخواهد شد.
درپایان مرآتی اضافه کرد: برای هرگونه افزایش قیمت حامل انرژی نیاز به موافقت مجلس شورای اسلامی است که در نیمه دوم سالجاری هیچگونه درخواستی برای افزایش از سوی وزارت نیرو صادر نشده است.

اخبار مرتبط

نظرات