رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد با حمایت از ۱۳ هزار و ۳۷۶ دانش آموز نیازمند در استان تا سقف ۳۰۰ هزار تومان کمک هزینه تحصیل به هر یک این دانش آموزان پرداخت می کند. به ملیکان آنلاین، محسن رخصی  گفت: کمیته امداد از ۱۳ هزار و ۳۷۶ دانش آموز نیازمند کرمانشاهی […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد با حمایت از ۱۳ هزار و ۳۷۶ دانش آموز نیازمند در استان تا سقف ۳۰۰ هزار تومان کمک هزینه تحصیل به هر یک این دانش آموزان پرداخت می کند.

به ملیکان آنلاین، محسن رخصی  گفت: کمیته امداد از ۱۳ هزار و ۳۷۶ دانش آموز نیازمند کرمانشاهی در مقاطع مختلف تحصیلی حمایت می کند.

وی افزود: این نهاد به هریک از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت تا سقف ۳۰۰ هزار تومان کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین این نهاد از هزار و ۸۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی نیز حمایت می کند.

وی بیان کرد: سقف شهریه پرداختی به دانشجویان سه میلیون تومان و سقف کمک هزینه تحصیلی اعطایی به دانشجویان دانشگاه های روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

رخصی تاکید کرد: این نهاد در سال تحصیلی گذشته چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند و دو میلیارد و و ۶۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به دانشجویان پرداخت کرده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: کمیته امداد تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید کمک هزینه تحصیلی تامین شده از منابع داخلی را در کنار کمک های مردمی جمع آوری شده در جشن عاطفه ها به دست دانش آموزان نیازمند خواهند رساند

اخبار مرتبط

نظرات