رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • شنبه 16 شهریور 1398 - 04:05
  • کد خبر : 7808
  • مشاهده : 361 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : صنایع کرمانشاه رتبه بندی می شوند/تا پایان شهریور مرکز رتبه یندی راه‌اندازی می‌شود

رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه تا پایان شهریور خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد برتر و صاحب برند استان رتبه‌بندی شود. به  گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین ، کیوان کاشفی با بیان اینکه رتبه‌بندی شرکت‌ها و واحدهای تولیدی با جدیت در کشور و […]

رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه تا پایان شهریور خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد برتر و صاحب برند استان رتبه‌بندی شود.

به  گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین ، کیوان کاشفی با بیان اینکه رتبه‌بندی شرکت‌ها و واحدهای تولیدی با جدیت در کشور و استان کرمانشاه پیگیری می‌شود، ادامه داد: متاسفانه ایران از جمله معدود کشورهایی است که به جز شرکت‌های فنی و مهندسی که از گذشته رتبه‌بندی می‌شدند، رتبه‌بندی خاصی در زمینه واحدهای تولیدی و صنعتی ندارد.

عضو هیات رئیسه اتاق ایران از تمهیداتی که اخیرا با همکاری اتاق ایران و هم وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رتبه‌بندی واحدهای تولیدی و شرکت‌های کشور اندیشیده شده یاد کرد و افزود: در کرمانشاه نیز بر اساس سند رونق تولید رتبه‌بندی واحدها به عنوان یک تکلیف به اتاق بازرگانی سپرده شده است.
کاشفی از مزیت‌های رتبه‌بندی صنایع و شرکت‌ها هم یاد کرد و با بیان اینکه هر یک از این واحدها گرید و درجه خاصی در رتبه‌بندی دریافت می‌کنند، تاکید کرد: می‌توان بر اساس این درجه امتیازات ویژه‌ای را از دستگاه های مختلف برای واحدها در نظر گرفت.
وی عنوان کرد: برای مثال واحدی که درجه اول و طلایی را کسب کرده از نظر حساب های مالیاتی، شفافیت مالی و … بررسی شده است و دستگاه هایی مانند مالیات، تامین اجتماعی و … باید اسنادش را بپذیرند و یک مسیر VIPبرای این واحد در نظر بگیرند.
به گفته عضو هیات رئیسه اتاق ایران، از سوی دیگر یکی از الزامات صدور کارت‌های بازرگانی برای طولانی مدت (۳ تا ۵ سال)، داشتن درجه رتبه‌بندی از سوی واحدها است.
کاشفی با بیان اینکه مرکز رتبه‌بندی اتاق ایران از چندی قبل فعالیت خود را آغاز کرده، ابرازامیدواری کرد تا پایان شهریور ماه شاهد راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه باشیم.
وی افزود: مقدمات این کار فراهم و شرکت همکار در زمینه رتبه‌بندی نیز مشخص شده است.
رئیس اتاق کرمانشاه خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد تاپ، اول و صاحب برند استان رتبه‌بندی شوند.
وی با بیان اینکه رتبه‌بندی هزینه‌ای هم برای واحدها دارد، از در نظر گرفتن تخفیفاتی برای واحدهای تولیدی و شرکت‌های استان هم خبر داد.
کاشفی گفت: صاحبان واحدها و صنایع می‌توانند از اوایل مهر ماه برای انجام امور رتبه‌بندی خود به اتاق کرمانشاه مراجعه کنند تا کار آنها در کوتاهترین زمان انجام شود.

اخبار مرتبط

نظرات