رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 09:43
  • کد خبر : 7661
  • مشاهده : 347 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : افتتاح ۷۶ پروژه عمرانی و تسهیلاتی با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان واشتغالزایی ۷۴۲نفر در بخش کشاورزی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در آستانه هفته دولت خبر داد:

افتتاح ۷۶ پروژه عمرانی و تسهیلاتی با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان واشتغالزایی ۷۴۲نفر در بخش کشاورزی

‍ طی هفته دولت تعداد ۷۶پروژه عمرانی و تسهیلاتی بخش کشاورزی در استان کرمانشاه با اعتبار ۶۳ میلیارد و ۹۸۳ میلیون تومان و اشتغالزایی ۷۴۲ نفر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها شروع خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، مهندس نوربخش حاتمی با اعلام این مطلب گفت: از مجموع ۷۶ پروژه مذکور، ۴۱ […]

‍ طی هفته دولت تعداد ۷۶پروژه عمرانی و تسهیلاتی بخش کشاورزی در استان کرمانشاه با اعتبار ۶۳ میلیارد و ۹۸۳ میلیون تومان و اشتغالزایی ۷۴۲ نفر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها شروع خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، مهندس نوربخش حاتمی با اعلام این مطلب گفت: از مجموع ۷۶ پروژه مذکور، ۴۱ پروژه عمرانی و ۲۶ پروژه تسهیلاتی و ۹ پروژه تسهیلاتی نیز آماده کلنگ زنی است.
وی در ادامه با اشاره به ماهیت پروژه های افتتاحی این سازمان در هفته دولت افزود: طرحها و پروژه های افتتاحی در بخش کشاورزی استان شامل ۴۱ پروژه آب و خاک، ۱۳ مورد مربوط به حوزه تولیدات دامی، ۸ مورد تولیدات گیاهی، ۵ مورد صنایع کشاورزی و تعداد ۹ پروژه نیز شامل پروژه های تولیدات دامی و گیاهی است که طی هفته دولت کلنگ زنی آنها انجام خواهد شد.
حاتمی میزان اعتبار عمرانی پروژه های مذکور را ۲۶ میلیارد و ۶۳۹میلیون تومان، میزان تسهیلات بانکی را ۲۹ میلیارد و ۲۵۷ میلیون تومان و سهم آورده مجریان پروژهای ذکر شده را ۸ میلیارد و ۸۵ میلیون تومان اعلام کرد.

مهندس حاتمی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص میزان تولیدات بخش کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ میزان تولیدات فعلی استان ۴.۲ میلیون تن است و با تدوین برنامه ۳ ساله توسعه کشاورزی استان کرمانشاه و استفاده از ظرفیت های موجود قصد داریم میزان تولیدات استان را به بیش از ۶ میلیون تن ارتقاء دهیم.
وی در ادامه با اشاره به رتبه های استان در تولید محصولات کشاورزی گفت؛کرمانشاه قطب کشاورزی کشور است و در بسیاری از کشت ها از جمله نخود،گندم،جو،ذرت ،چغندرقند و… از رتبه های برتر کشوری برخوردار است و طی برنامه ۳ ساله تلاش خواهیم کرد با تاکید بر کشت های نخود و زعفران و صنایع تبدیلی آنها و گسترش کشت های گلخانه ای و بسترسازی برای ایجاد باغات مدرن و پر محصول و درعین حال تحول در حوزه دامپروری استان با استفاده از نژادهای مطرح پرثمر ،در آمد سرانه کشاورزان و بهره برداران بخش را ارتقاء بخشیم.

اخبار مرتبط

نظرات