رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طرح زندگی پایدار با هدف تحکیم بنیان خانواده به مدت سه سال متوالی برای بیش از ۹ هزار مددجو در استان اجرا می‌شود.  به گزارش میلکان آنلاین ، کیومرث رحمتی‌پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت:  هم اکنون طرح زندگی پایدار […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طرح زندگی پایدار با هدف تحکیم بنیان خانواده به مدت سه سال متوالی برای بیش از ۹ هزار مددجو در استان اجرا می‌شود.

 به گزارش میلکان آنلاین ، کیومرث رحمتی‌پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت:  هم اکنون طرح زندگی پایدار برای مددجویان و کارکنان کمیته امداد استان کرمانشاه در حال اجرا است.

رحمتی پور با بیان اینکه این طرح با همکاری استانداری، مراکز بهداشت و دیگر سازمان های و دستگاه های اجرایی در استان برگزار می شود، افزود: در این طرح دوره های آموزشی و مهارتی در سرفصل های ارتباطی، تاب آوری، شادزیستن و.. برگزار و مددجویان از مشاوره های فردی و گروهی نیز بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: طرح زندگی پایدار با هدف تحکیم بنیان خانواده‌ها، کنترل و کاهش مشکلات خانوادگی و طلاق برگزار شده است.

رحمتی پور بیان کرد: دوره‌های آموزشی این طرح به مدت سه سال متوالی در استان برگزار می شود که پیش بینی می شود حدود ۹ هزار مددجو به ویژه نوعروسان جوان در این دوره ها حضور یابند.

اخبار مرتبط

نظرات