رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص مصرف آب مردم استان گفت:طی هفته گذشته شاهد افزایش بی‌سابقه مصرف آب در استان بودیم، به‌طوری‌که تاکنون شاهد این میزان افزایش مصرف روزانه آب نبوده‌ایم. به گزارش میلکان آنلاین، علیرضا تخت شاهی گفت: این جهش مصرف، افزایش ۵۲ درصدی مصرف آب در فصل گرم در مقایسه […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص مصرف آب مردم استان گفت:طی هفته گذشته شاهد افزایش بی‌سابقه مصرف آب در استان بودیم، به‌طوری‌که تاکنون شاهد این میزان افزایش مصرف روزانه آب نبوده‌ایم.

به گزارش میلکان آنلاین، علیرضا تخت شاهی گفت: این جهش مصرف، افزایش ۵۲ درصدی مصرف آب در فصل گرم در مقایسه با میانگین مصرف فصل سرد را نشان می دهد که فشار مضاعفی به شبکه توزیع و تأسیسات و ایستگاههای پمپاژ شهرها که درحال حاضر با تمام ظرفیت در حال تأمین آب شرب شهروندان در سطح استان هستند، وارد می کند.

وی افزود: مصرف آب توسط شهروندان کرمانشاهی درپی افزایش دمای هوا طی روزهای پایانی نخستین ماه تابستان به افزایش ۲۲ درصدی نسبت به میانگین مصرف کل سال رسیده است.

 به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه این میزان افزایش در ابتدای شروع فصل گرما ۱۷ درصد بوده است.

مهندس تخت شاهی افزود: شرکت آب و فاضلاب با حداکثر ظرفیت در حال پمپاژ و انتقال آب به مخازن و شبکه توزیع است و با وجود اینکه همه آب موجود به داخل شبکه پمپاژ می شود، در برخی محلات دچار افت فشار مقطعی در شبکه توزیع هستیم .

وی همچنین از حجم بالای تماس های مردمی با سامانه ۱۲۲ آبفا خبرداد و افزود: تماس های زیادی در این مدت با این سامانه برقرار شده که بیشتر در حوزه کسب اطلاع از افت فشارهای ناشی از افزایش میزان مصرف اخیر می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات