رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

استاندار كرمانشاه گفت: با توجه به نامگذاري امسال به نام سال رونق توليد، فرمانداران در اجراي پروژه ها به اين موضوع بسيار مهم اهتمام جدي داشته باشند به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند  در جلسه توزيع اعتبارات استان كه با حضور معاونين استاندار و فرمانداران در محل سالن جلسات تدبير استانداري برگزار شد، خواستار رسيدن به […]

استاندار كرمانشاه گفت: با توجه به نامگذاري امسال به نام سال رونق توليد، فرمانداران در اجراي پروژه ها به اين موضوع بسيار مهم اهتمام جدي داشته باشند

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند  در جلسه توزيع اعتبارات استان كه با حضور معاونين استاندار و فرمانداران در محل سالن جلسات تدبير استانداري برگزار شد، خواستار رسيدن به يك تفاهم مشترك بين فرمانداران و سازمان مديريت براي توزيع اعتبارات بين دستگاه هاي اجرايي استان شد.

وي با اشاره به شرايط كشور اظهار داشت: ممكن است دستگاه هاي اجرايي نيازهاي زيادي براي اعتبارات داشته باشند اما با توجه به ظرفيت هاي محدود اعتبارات لذا ضروري است كه فرمانداران و سازمان مديريت در  توزيع اين اعتبارات يك حرف مشترك داشته باشند.

مقام عالي استان هچنين خواستار هدف گذاري براي پيشبرد برنامه ها در توزيع اعتبارات امسال شد و گفت: فرمانداران در توزيع اين اعتبارات حتما بايد اولويت بندي در خصوص اجراي پروژه ها داشته باشند و اولويت اعتبارات را به پروژه هاي نيمه تمام اختصاص دهند.

بازوند ادامه داد: با توجه به نامگذاري امسال به نام سال رونق توليد، فرمانداران در اجراي پروژه ها به اين موضوع بسيار مهم اهتمام جدي داشته باشند.

استاندار كرمانشاه همچنين با اشاره به ظرفيت هاي مهم استان در بخش گردشگري و خدمات فرمانداران را در توجه به اين بخش مهم در توزيع اعتبارات فراخواند.

وي با اشاره به ابلاغ ۱۲۰۰ ميليارد توماني اعتبارات استان در سالجاري گفت: ممكن است اين رقم بعداً هم اضافه شود اما اين رقم رقمي نيست كه قادر به حل مشكلات باشد لذا همه بايد براي جذب اعتبارات ملي تلاش كنيم به ويژه فرمانداران از ظرفيت نمايندگان محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي براي جذب اعتبارات بيشتر استفاده كنند.

بازوند بيان داشت: بايد به دستگاه هاي اجرايي در خصوص شرايط موجود كشور اطلاع رساني شود كه براي اجراي پروژه ها فقط مي توانند از اسناد استفاده كنند و وضعيت كشور به همين شكل است لذا اطلاع رساني در خصوص نحوه استفاده از اسناد خزانه براي اجراي پروژه ها ضروري است.

استاندار كرمانشاه در ادامه خواستار نظارت جدي به روند اجراي پروژه هاي عمراني با توجه به شرايط كشور و نحوه توزيع اعتبارات شد و افزود: معاونت عمراني استانداري، فرمانداران و سازمان مديريت استان موظف به پيگيري ويژه جهت نظارت كافي به نحوة اجراي پروژه هاي عمراني هستند.

وي همچنين با اشاره به برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي اتمام واحدهاي روستايي در مناطق زلزله زده تا پايان شهريور ماه اظهار داشت: حدود ۴ هزار و ۲۱۹ واحد در روستاهاي مناطق زلزله زده باقي مانده كه فرمانداران اين منايق بايد پيگيري و تلاش ويژه نمايند تا در موعد مقرر اين واحدها به اتمام برسند.

مهندس بازوند خواستار اتمام ساخت ۷۸ مدرسه و جايگاه هاي دامي تا پايان شهريور ماه در مناطق زلزله زده شد.

وي در پايان گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي خوب صورت گرفته براي توزيع اعتبارات، اميدواريم اعتبارات امسال با يك همدلي و همفكري مناسب فرمانداران و سازمان مديريت كه در آينده نزديك در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان مطرح مي شود، توزيع گردد

اخبار مرتبط

نظرات