رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه گفت: ما شرايط سخت بازنشستگان را درك مي كنيم لذا به هر برنامه اي كه در راستاي حل مشكلات بازنشستگان موثر باشد، توجه خواهيم كرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ افشين كريمي در ديدار با مسئولين كانون هاي بازنشستگان ادارات با بيان اين اينکه بازنشستگان با راهكارهاي خود مي […]

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه گفت: ما شرايط سخت بازنشستگان را درك مي كنيم لذا به هر برنامه اي كه در راستاي حل مشكلات بازنشستگان موثر باشد، توجه خواهيم كرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ افشين كريمي در ديدار با مسئولين كانون هاي بازنشستگان ادارات با بيان اين اينکه بازنشستگان با راهكارهاي خود مي توانند در تشكيل نهادهاي مدني موثر واقع شوند، ادامه داد: وقتي بازنشسته اي احساس كند كه با ارائه نظرات و پيشنهادات خود مي تواند بر روند توسعه اي جامعه موثر واقع شود اين موضوع علاوه بر كمك كردن به حل مشكلات، در بازنشسته يك نوع احساس مسئوليت براي پيشبرد امور در جامعه ايجاد مي كند.

كريمي همچنين خواستار در اختيار گذاشتن امكانات دستگاه هاي اجرايي و ادارات به بازنشستگان شد و گفت: هر اداره اي كه هر نوع امكاناتي از قبيل ورزشي، فرهنگي و اجتماعي به كارمندان خود ارائه مي كند، موظف است كه به همان ميزان آن امكانات را در اختيار بازنشستگان خود نيز قرار دهد.

وي تاكيد كرد: اداراتي مانند ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامي بايد امكاناتي مانند مجموعه هاي ورزشي، فرهنگي و هنري خود را براي بازنشستگان فراهم  و در اين راستا با نيم بهاء قرار دادن و يا رايگان شدن بليط هاي سينما و …  براي اين عزيزان اقدام كنند.

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري با بيان اينكه مطالبات بازنشستگان را از طريق ابلاغيه اي به تمامي دستگاه هاي اجرايي پيگيري خواهيم كرد، بيان داشت: كاركنان ادارات موظف هستند كه شان و حرمت بازنشستگان را رعايت كنند و اگر مشاهده شود كه اداره اي با بازنشسته اي برخوردي مناسب نداشته است حتماً با چنين اداره اي به صورت جدي برخورد و نتيجه اين برخورد براي همگان مشخص خواهد شد.

وي تاكيد كرد: ادارات و دستگاه هاي اجرايي بايد با بازنشستگان خود به منظور دريافت نظرات و پيشنهادات به صورت ماهانه يا فصلي با اين عزيزان  جلسه داشته باشند و همچنين برنامه اي تدوين نمايند كه به صورت ماهانه در منازل بازنشستگان به منظور سركشي از آنان حضور پيدا كنند.

دكتر كريمي همچنين گفت: موضوع انتخاب مشاور از بين بازنشستگان را پيگيري خواهم كرد زيرا اين  برنامه قطعاً در پيشبرد امور بسيار موثر خواهد بود.

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري در ادامه با اشاره به پيگيري هاي انجام شده براي تحقق مناطق جنگي بازنشستگان اظهار داشت: تحقق اين موضوع حق بازنشستگان است و با توجه به پيگيري هاي موثر مهندس بازوند و بهره گيري از توان ساير مجموعه ها  اميدواريم اين موضوع محقق شود.

وي همچنين با اشاره به برگزاري جشن بازنشستگان در روز پنچم شهريور ماه گفت: ما هر گونه كمك و پشتيباني لازم را براي اين موضوع كه موثر باشد، انجام خواهيم داد اما محوريت كار با كانون بازنشستگان است كه بايد با دقت تمامي امورات را پيگيري نمايند.

اخبار مرتبط

نظرات