رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • چهارشنبه 26 تیر 1398 - 06:30
  • کد خبر : 7198
  • مشاهده : 330 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : کرمانشاه با تمام مظلومیت‌ها بزرگ است/ وقت آن رسیده تا مدیران در سیاست‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خود تجدید نظر کنند

مدیر مسئول روزنامه نقد حال بیان داشت: وزارت ارشاد با عدم نظارت بر عملکرد مدیران ایرادهای کوچک را جمع می‌کند تا به یک بغض تبدیل شود. وزارت ارشاد قدر منابع انسانی خود را نمی داند،مدیری که در این سیستم ساخته و برای آن هزینه زیادی داده است را به راحتی حذف می‌کند. بهتر است خورده خورده […]

مدیر مسئول روزنامه نقد حال بیان داشت: وزارت ارشاد با عدم نظارت بر عملکرد مدیران ایرادهای کوچک را جمع می‌کند تا به یک بغض تبدیل شود. وزارت ارشاد قدر منابع انسانی خود را نمی داند،مدیری که در این سیستم ساخته و برای آن هزینه زیادی داده است را به راحتی حذف می‌کند. بهتر است خورده خورده ایرادها یاد آوری و مسائل  توضیح داده شود  که تبدیل به یک قده بدخیم و درشت نشوند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین ، غلامرضا نوری‌علا با بیان اینکه کرمانشاه در حوزه های مختلف اجتماعی، ادبی، فرهنگی و هنری بزرگان زیادی داشته است گفت: در حوزه مبارزات مشروطه مردان و زنان بسیار بزرگی در تاریخ کرمانشاه بوده‌اند که برخی نمی خواهند نامی از آنها باشد. در حوزه ادبیات اولین رمان جدید را میرزا باقر خسروی نوشته و رمان‌ علی‌محمد افغانی همچنان بهترین و پرفروش ترین رمان ایران است. در حوزه تئاتر، نمایش و موسیقی تنهاکسانی که در این جمع محدود هستند برای افتخار کرمانشاه کفایت می کنند.

وی اظهارداشت: با وجود چنین پتانسیل‌هایی در استان کرمانشاه ایران فقط تهران است. صدها برابر اعتباری که اینجا خرج می شود د رتهران هزینه می شود. رسیدگی فرهنگی به استانی که در تک تک حوزه‌ها به گردن ایران حق دارد و مکن است شما ندانید یک هزارم رسیدگی‌هابی فرهنگی به تهران نیست.

این فعال فرهنگی کرمانشاه را علی‌رغم تمام مظلومیت‌ها بزرگ خواند و یادآور شد: بزرگان عجیبی در حد غول داشته است. در حوزه روزنامه نگاری زمانی که ابوالقاسم لاهوتی با عنوان بیستون روزنامه منتشر می کرد در ایران روزنامه نگاری به این معنا نبود. رشید یاسمی را می شناسید و کاری برایشان انجام داده اید؟

وی به تخریت بافت تاریخی و سنتی بازار و خیابان مدرس کرمانشاه اشار کرد و اظهارداشت: بزرگترین بازار خاورمیانه-بازارسنتی کرمانشاه- را خراب کردند. با تعریض اقتصاد بهترین خیابان شهر را به هم ریختند. بازار اصلی کرمانشاه خیابان سپه بود با این تعریض از انتفاع خارج کردند و پاساژهایی را بنا کردند که کسی حاضر نیست بدون اجاره هم در آنها کاسبی کند.

نوری‌علا متذکر شد: اینها کفایت نمی کند که شما مدیران و کسانی که سیاست ، فرهنگ واقتصاد این شهر را اداره می‌کنند در رفتارتان تجدید نظری داشته باشید.

وی با گلایه از عدم توزیع عادلانه سهمیه کاغذ در بین نشریات کشور گفت: رسانه های کرمانشاه در بین نشریات در بین رسانه های محلی صاحب جایگاه هستند اما می بینیم که به یک نشریه در شیراز ۵۰۰ تن کاغذ  به نشریه دیگر در همدان ۳۰۰ تن بعد در کرمانشاه بالاترین سهمیه اختصاص یافته ۲تن کاغذ به یک نشریه است. این نگاه در کرمانشاه اگر حاصل کار نمایندگان و مدیران و مشکلات خودتان نباشد مربوط به کارما نیست.

مدیرمسئول روزنامه نقد حال با تقدیر از زحمات رحیم جعفری گفت: فاضلی از مدیران خوشنام کرمانشاه است که صعه صدر و قاطعیت خوبی در حوزه مدیریت دار. او می تواند با نظمی که دارد فضایی را که علی رغم تلاشهای تک تک کارکنان ارشاد باب میل هیچکس نبوده تغییر بدهد. خیلی جاها خیلی کارها از دست رفته است امیدواریم فاضلی بتواند سروسامانی با این اوضاع  بدهد.

اخبار مرتبط

نظرات