رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مهندس قبادیان در نشستی ازتعدادی ازکارکنان فنی شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه تقدیربه عمل آورد. به گزارش میلکان آنلاین، مهندس قبادیان ،مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه ضمن بازدید از بخشهای فنی مرکزتلفن فجر کرمانشاه،از تعدادی از کارکنان فنی مخابرات که درارتقاء سیستم های شبکه نقش داشته اندتقدیربعمل آورد. وی در این جلسه ضمن قدردانی ازتلاشهای شبانه روزی […]

مهندس قبادیان در نشستی ازتعدادی ازکارکنان فنی شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه تقدیربه عمل آورد.

به گزارش میلکان آنلاین، مهندس قبادیان ،مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه ضمن بازدید از بخشهای فنی مرکزتلفن فجر کرمانشاه،از تعدادی از کارکنان فنی مخابرات که درارتقاء سیستم های شبکه نقش داشته اندتقدیربعمل آورد.

وی در این جلسه ضمن قدردانی ازتلاشهای شبانه روزی کارکنان فنی مخابرات استان خاطرنشان کرد:شماکارکنان خدوم که برای ارتقاءشبکه وسهولت درارتباط تلفنی مردم ازهیچ کوششی دریغ نمی کنید، به مثابه سربازان میهن اسلامی به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستیدتاپایداری شبکه همچنان باقی بماند.

قبادیان افزود:کاری که شماعزیزان انجام داده کاری نیست که بتوان به سادگی ازکنار آن عبور کرد،چرا که دشمنان این مرز وبوم کشور عزیز ما را در معرض تحریم قرارداده وشما با امکانات وتجهیزات موجود نه تنها شبکه ارتباطی راپایدار نگه می دارید،بلکه آن رابه نحوبسیار مطلوب واستاندارد ارتقاء می دهید و این هنر شما عزیزان را در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی به خوبی به نمایش گذاشته است.
درپایان این جلسه ازتعدادی از کارکنان فنی که بیشترین نقش را در این زمینه داشته اند به پاس تلاش های شبانه روزیشان با اهداءلوح سپاس،تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبط

نظرات