رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در هفت سال گذشته بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار مددجو با خودکفایی و توانمندی اقتصادی از گردونه حمایت این نهاد خارج شده اند. به گزارش میلکان آنلاین معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد به منظور توانمندی و خودکفایی مددجویان […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در هفت سال گذشته بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار مددجو با خودکفایی و توانمندی اقتصادی از گردونه حمایت این نهاد خارج شده اند.

به گزارش میلکان آنلاین معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد به منظور توانمندی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت وام های قرض الحسنه اشتغال پرداخت می کند.
رشید جلیلیان،  با بیان اینکه سقف این وام ها در سال های گذشته ۳۰ میلیون تومان بوده، افزود: امسال سقف وام های اشتغال به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
وی با تاکید بر اینکه مهمترین شاخصه فعالیت های حوزه اشتغال این نهاد نظارت بر طرح های اشتغال ایجادی پیش، حین و پس از اجرا است، عنوان کرد: نظارت های هدفمند، فنی و تخصصی کارشناسان این حوزه موجب پایداری طرح های اشتغال مددجویان می شود.
رشید جلیلیان ادامه داد: مجریان طرح های اشتغال این نهاد پس از پایداری در شغل و درآمدزایی مناسب از  گردونه حمایت های این نهاد خارج می شوند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه ۱۲ هزار و ۵۰۰ مددجو در هفت سال گذشته خودکفا و توانمند شده اند، تاکید کرد: بیش از ۹۰ درصد از طرح های اشتغال این نهاد در چندین مرحله از سوی استانداری کرمانشاه راستی آزمایی شده و  پایدار و درآمدزایی آنان تایید شده است

اخبار مرتبط

نظرات