رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیر نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرس ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و توقیف یک کارگاه زیرزمینی بسته بندی مکمل های ورزشی خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین  کیومرث رحیمی با اعلام این خبر گفت : در روز شنبه بیست و پنجم خرداد ماه کارشناسان بازرسی […]

مدیر نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرس ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و توقیف یک کارگاه زیرزمینی بسته بندی مکمل های ورزشی خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین  کیومرث رحیمی با اعلام این خبر گفت : در روز شنبه بیست و پنجم خرداد ماه کارشناسان بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو به همرا مامورین نیروی انتظامی پس از هماهنگی های به عمل آمده و اخذ مجوزهای لازم از مراجع محترم قضایی یک کارگاه زیرزمینی تولید و بسته بندی انواع مکمل های ورزشی و پودرهای بدنسازی را توقیف کردند.
وی افزود : در کارگاه مذکور که در طبقه همکف یک منزل مسکونی یکی از محله های شهر کرمانشاه واقع شده بود بیش از هزار کیلوگرم انواع پودرهای فله ای فاقد هرگونه مشخصات و بیش از ۲۰ هزار عدد انواع قرص های چاقی غیر مجاز کشف و توسط کارشناسان این معاونت توقیف شد.
رحیمی خاطرنشان ساخت : پرونده این کشف برای طی کردن مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.
وی در پایان تأکید کرد : مردم عزیز مکمل های ورزشی را با تجویز پزشک و فقط از داروخانه ها تهیه نمایند

اخبار مرتبط

نظرات