رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

در نشستی به همت مرکز رشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همکاری پارک علم و فناوری استان، کارگاه ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه، توسط خانم دکتر امیری از پارک علم و فناوری در سالن جلسات دانشکده انرژی برگزار گردید. به گزارش میلکان آنلاین،با توجه به ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن‌آفرینی در بین دانشجویان دانشگاه‌ها […]

در نشستی به همت مرکز رشد دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همکاری پارک علم و فناوری استان، کارگاه ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه، توسط خانم دکتر امیری از پارک علم و فناوری در سالن جلسات دانشکده انرژی برگزار گردید.

به گزارش میلکان آنلاین،با توجه به ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن‌آفرینی در بین دانشجویان دانشگاه‌ها و به منظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی، کارگاه ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با عنایت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

از اهداف برگزاری این کارگاه، توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری و معرفی فن‌آفرینان به عنوان نیرو محرکه ی اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینیمی باشد.

گفتنی است؛ این کارگاه در راستای اعتبار‌بخشی به فعالیت‌های فن‌آفرینان در دو بخش مسابقه‌ای ( طراحان کسب و کار، فن‌آفرینان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی با محتوا و نظام داوری ویژه) وبخش آزاد (نمایشگاه و سمینارهای آموزشی) برگزار می شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات