رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

 طی گشت و کنترل و پایش مناطق تحت مدیریت محیط زیست یک قطعهتیهو ویک قطعه دراج از شکارچیان غیرمجاز در ثلاث باباجانی کشف وضبط گردید. به گزارش میلکان آنلاین ،رئیس اداره محیط زیست ثلاث باباجانی با اعلام این خبرگفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در پی گشت وکنترل زیستگاه های طبیعی در ایام تعطیلات […]

 طی گشت و کنترل و پایش مناطق تحت مدیریت محیط زیست یک قطعهتیهو ویک قطعه دراج از شکارچیان غیرمجاز در ثلاث باباجانی کشف وضبط گردید.

به گزارش میلکان آنلاین ،رئیس اداره محیط زیست ثلاث باباجانی با اعلام این خبرگفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در پی گشت وکنترل زیستگاه های طبیعی در ایام تعطیلات عید فطر ، موفق به دستگیری یک اکیپ شکارچی غیر مجاز شدند وازآنها تعداد یک قطعه تیهو ویک قطعه دراج به همراه تعدادی وسایل وآلات شکار کشف وضبط گردید.

جهانگیر امیری افزود: پرونده شکارچیان پس از طی مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی گردید.

رئیس اداره محیط زیست ثلاث باباجانی در پایان با اشاره به برخورد جدی و قاطع مأمورین یگان حفاظت محیط زیست با سوداگران تخریب طبیعت و محیط زیست از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه اقدامی که موجب تهدید و یا تخریب محیط زیست می‌شود مراتب را با شماره تماس ۱۵۴۰  به این اداره اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظرات