رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

به گزارش میلکان آنلاین ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هزار و ۵۰۴ خانوار مددجو در استان کرمانشاه در جریان سیل اخیر آسیب دیدند. کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه این سیل به تعدادی از منازل این مددجویان آسیب جدی زده و موجب تخریب واحدهای مسکونی آنان شده است، ادامه […]

به گزارش میلکان آنلاین ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هزار و ۵۰۴ خانوار مددجو در استان کرمانشاه در جریان سیل اخیر آسیب دیدند.
کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه این سیل به تعدادی از منازل این مددجویان آسیب جدی زده و موجب تخریب واحدهای مسکونی آنان شده است، ادامه داد: همچنین در جریان این سیل برخی از منازل این خانواده های تحت حمایت در حد تعمیرات آسیب دیده و برخی دیگر از خانواده ها نیز وسایل و کالاهای ضروری زندگی خود را از دست داده اند..
وی با تاکید بر اینکه تمامی واحدهای مسکونی و وسایل منازل خانوارهای مددجو تحت پوشش بیمه است، تصریح کرد: هم اکنون کار ارزیابی خسارات های وارده به منازل و وسایل خانوارهای تحت حمایت به پایان رسیده و این خانوارها در انتظار دریافت غرامت خسارت از سوی سازمان بیمه گر هستند..
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: کمیته امداد همچنین در اردیبهشت ماه به منظور کمک بیشتر به خانوارهای خسارت دیده از سیل یک برابر کمک معیشت ماهانه به این خانوارها پرداخت کرده است.
شایسته ذکر است،به گفته کیومرث رحمتی پور تعدادی وسایل ضروری زندگی برای خانوارهای مددجو کرمانشاهی آسیب دیده از سیل خریداری شده که این اقلام بین این خانوارها در حال توزیع است.

اخبار مرتبط

نظرات