رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاوه از کشف و ضبط ۲ قطعه کبک از دست صیادان در شهرستان پاوه خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین،  محمد اخگرزاده، با اعلام این خبر گفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست پاوه در پی گزارشات واصله مردمی و با همکاری مأمورین ستاد نیروی انتظامی شهرستان، موفق به کشف و ضبط تعداد […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاوه از کشف و ضبط ۲ قطعه کبک از دست صیادان در شهرستان پاوه خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین،  محمد اخگرزاده، با اعلام این خبر گفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست پاوه در پی گزارشات واصله مردمی و با همکاری مأمورین ستاد نیروی انتظامی شهرستان، موفق به کشف و ضبط تعداد ۲ قطعه کبک وحشی و یک قبضه سلاح شکاری پران از متخلف شکار و صید در این شهرستان شدند.

اخگرزاده گفت: پس از تشکیل پرونده برای فرد متخلف و تعیین ضرر و زیان وارده به محیط زیست و واریز مبلغ آن، متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی گردید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پاوه با بیان اینکه گشت و کنترل مناطق حفاظت شده بصورت شبانه روز انجام خواهد شد تصریح کرد: با هرگونه تخلف زیست محیطی مطابق قانون و مقررات برخورد خواهیم کرد.

وی در پایان از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را سریعاً با شماره تلفن۱۵۴۰ در میان بگذارند.

اخبار مرتبط

نظرات