رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

بسیج ملی کنترل فشار خون امروز صبح در ساختمان معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همزمان با کلیه شهرستان ها به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور کادر اجرایی دانشگاه، ائمه جمعه ، فرمانداران و اهالی رسانه برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین،معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از آغاز این طرح ملی […]

بسیج ملی کنترل فشار خون امروز صبح در ساختمان معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همزمان با کلیه شهرستان ها به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور کادر اجرایی دانشگاه، ائمه جمعه ، فرمانداران و اهالی رسانه برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین،معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از آغاز این طرح ملی از امروز در سطح استان خبر داد.

دکتر ابراهیم شکیبا گفت:این طرح از امروز رسما آغاز می شود. پیش ازآغاز رسمی این طرح فعالیت اجرایی آن آغاز شد اما از یک میلیون نفر جمعیت استان که مشمول این طرح هستند تاکنون فشار خون حدود ۱۹۰ هزار نفر از سنجش و ثبت سامانه شده است.

وی افزود: دستگاه فشار خون به اندازه کافی تهیه و در اختیار شبکه ها و نیروهای اجرایی قرار گرفته و آمار مقایسه ای فعالیت شبکه ها هر ۷۲ ساعت بصورت مکتوب اعلام می شود.

در ادامه جلسه رنجبر فرماندار استان نیز از آمادگی این دستگاه اجرایی برای اجرای این طرح ملی خبر داد که مستلزم بسیج همه‌ی سازمان ها و ارگان های دولتی و مردمی می باشد.

در طول جلسه نیز فرمانداران  و مدیران مراکز بهداشت تعدادی از شهرستان های استان نیز به صورت ویدیو کنفرانس آمادگی خود را برای اجرایی کردن جامع این طرح اعلام نمودند.

 

اخبار مرتبط

نظرات