رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه :

کرمانشاهیان سه میلیارد تومان زکات پرداخت کرده اند

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: براساس آمار اولیه تا غروب روز عید سعید فطر کرمانشاهیان حدود سه میلیارد تومان زکات فطره و کفاره پرداخت کرده اند. به گزارش میکان آنلاین مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به عنوان مسئول جمع آوری زکات فطره، از ساعاتی قبل از اقامه نماز عید […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: براساس آمار اولیه تا غروب روز عید سعید فطر کرمانشاهیان حدود سه میلیارد تومان زکات فطره و کفاره پرداخت کرده اند.

به گزارش میکان آنلاین مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به عنوان مسئول جمع آوری زکات فطره، از ساعاتی قبل از اقامه نماز عید سعید فطر کار جمع آوری زکات فطره و کفارات مردمی را در هزار و ۲۵۰ پایگاه آغاز کرده است.

حسین خدرویسی،  با بیان اینکه کار جمع آوری زکوات فطره تا ظهر امروز در پایگاه ها و ستادهای مستقر در مصلی ها، مساجد، موسسات خیریه و معابر عمومی ادامه داشته است، افزود: با جمع اوری این پایگاه های موقت ان دسته از مردم نیک اندیشی که هنوز فطریه خود را پرداخت نکرده اند می توانند این واجب الهی را به دفاتر این نهاد، مراکز نیکوکاری و یا با شماره گیری کد #۱*۸۸۷۷* از طریق گوشی های همراه پرداخت کنند.

وی عنوان کرد: طبق امار اولیه تا غروب روز عید حدود سه میلیارد تومان زکات فطره از سوی کرمانشاهیان خیر به پایگاه های این نهاد پرداخت شده است.

خدرویسی تاکید کرد: از این میزان دو میلیارد و ۹۲۵میلیون تومان فطریه و مابقی کفارات عمد، غیر عمد و سهم سادات بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: کار توزیع فطریه و کفارات مردم نیک اندیش کرمانشاه پس از جمع آوری و شمارش میزان زکوات پرداختی آغاز شده است.

حسین خدرویسی با اشاره به احصای نیازمندهای خانوارهای تحت حمایت از سوی این نهاد، تصریح کرد : امیدواریم با افزایش زکوات پرداختی از سوی مردم گره مشکلات  از نیازمندان بیشتری در استان گشوده شود

اخبار مرتبط

نظرات