رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

با تلاش محیط بانان منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل آتش سوزی مراتع و جنگل های منطقه مهار شد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار رستمی مسئول منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل در این خصوص گفت: در پی گزارش واصله از دوستداران محیط زیست مبنی بر وقوع آتش سوزی در منطقه بوزین و مرخیل، محیط […]

با تلاش محیط بانان منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل آتش سوزی مراتع و جنگل های منطقه مهار شد.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار رستمی مسئول منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل در این خصوص گفت: در پی گزارش واصله از دوستداران محیط زیست مبنی بر وقوع آتش سوزی در منطقه بوزین و مرخیل، محیط بانان این منطقه به همراه گردان سپاه مستقر در منطقه، اداره طبیعی و جمعی از دوستداران طبیعت به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: این آتش سوزی که از ساعت ۱۶ آغاز شده بود پس از ۹ ساعت تلاش فراوان بالاخره مهار شد. مسئول منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل  در ادامه گفت: متأسفانه در این آتش سوزی حدود ۸۰۰ متر از اراضی منطقه دچار حریق شد. رستمی با اشاره به اینکه اکثر آتش سوزی ها به دلیل بی احتیاطی عوامل انسانی رخ می دهد افزود: با توجه به بارش های اخیر باران و پوشش گیاهی منطقه، در این فصل از سال در مراتع و جنگل ها احتمال وقوع آتش سوزی بسیار فراوان است فلذا به منظور جلوگیری از چنین وقایعی از کلیه آحاد مردم خواهشمندیم نسبت به ایجاد آتش در منطقه جداً خودداری نمایند.

 

اخبار مرتبط

نظرات