رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

به گزارش میلکان آنلاین، حسین خدرویسی گفت: هزار و ۲۵۲ پایگاه و ستاد در استان کرمانشاه در روز عید سعید فطر به منظور جمع آوری زکات فطره کرمانشاهیان مستقر می شود. خدرویسی با بیان اینکه هزار و ۱۰۰ پایگاه در مساجد، تکایا و مصلی های نماز عید سعید فطر مستقر می شوند، افزود: همچنین ۱۲۰ […]

به گزارش میلکان آنلاین، حسین خدرویسی گفت: هزار و ۲۵۲ پایگاه و ستاد در استان کرمانشاه در روز عید سعید فطر به منظور جمع آوری زکات فطره کرمانشاهیان مستقر می شود.
خدرویسی با بیان اینکه هزار و ۱۰۰ پایگاه در مساجد، تکایا و مصلی های نماز عید سعید فطر مستقر می شوند، افزود: همچنین ۱۲۰ پایگاه دیگر در سطح شهر و روستاهای استان استقرار می یابد.
خدرویسی ادامه داد: ۳۲ مرکز نیکوکاری در استان نیز آماده دریافت فطریه مردم خیر کرمانشاه هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: پایگاه ها و ستادهای کمیته امداد یک روز پیش از عید سعید در مکان های از پیش تعیین شده مستقر و تا ظهر روز عید به کار جمع آوری فطریه و کفارات مردمی مشغول خواهند بود.
حسین خدرویسی با یادآوری اینکه این نهاد به عنوان دبیرخانه زکات استان تنها نهادی است که به کار جمع آوری زکات فطره مردم خیر می پردازد، عنوان کرد: امسال نیز همانند سنوات گذشته زکات فطریه‌ای که در مصلاهای نماز عید جمع‌آوری می‌شود به صورت مساوی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص می‌یابد.
شایسته ذکر است، به گفته مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه مردم خیر استان در سال گذشته چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان زکات فطره به پایگاه های و ستادهای این نهاد پرداخت کردند.

 

اخبار مرتبط

نظرات