رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به افزایش میانگین ۲۳درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها گفت: نرخ های جدید کرایه تاکسی از امروز پنجشنبه ۲خردادماه اعمال می شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخهای اعلام شده از سوی این سازمان هستند. به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی با بیان […]

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به افزایش میانگین ۲۳درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها گفت: نرخ های جدید کرایه تاکسی از امروز پنجشنبه ۲خردادماه اعمال می شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخهای اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی براساس میزان تورم، کارشناسی و تدوین گردید ، گفت: نرخ های کرایه تاکسی پس از تصویب و تایید لازم الاجرا می باشد.

? وی خاطر نشان کرد: هیچ راننده ای حق ندارد افزون بر نرخ قانونی و مصوب اعلام شده از مسافران کرایه اخذ کند با این حال اگر احیانا افرادی خودسرانه نسبت به افزایش نرخ مصوب اقدام کنند، مسافران می‌توانند با به خاطر سپردن کد یا شماره پلاک این خودروها و تماس با شماره تلفن ۳۸۲۴۶۵۶۵/۳۸۲۱۱۹۴۸ شکایت خود را به واحد بازرسی و شکایت تاکسیرانی اعلام کنند.

? مدیر عامل سازمان مدیریت ونظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه بیان داشت: بی شک رانندگان تاکسی همواره در خدمات رسانی به مردم شريف شهر کرمانشاه پيشرو بوده اند و با ايثارگري خويش به شهر و شهروندان ياری رسانده اند و از تمامی اين عزيزان که همکاری و همراهی بسيار سنجيده و ارزشمندی با سازمان تاکسیرانی و مردم داشته و صبورانه از افزايش نرخ کرايه، پيش از زمان اعلام رسمی، خودداری کردند و موجبات رضايت شهروندان را فراهم آوردند، صميمانه سپاسگزاریم.

@taxikermanshah.

اخبار مرتبط

نظرات