رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

 مدیرعامل سازمان تاکسی رانی کرمانشاه از راه اندازی تاکسی سلامت و احداث سه ایستگاه جدید تاکسی خبر داد . به میلکان آنلاین ؛ سجاد سلیمانی با بیان این مطلب گفت : به دلیل مشکلات موجود در بیمارستانها در خصوص ایاب و ذهاب بیماران و همراهان آنها طرح تاکسی سلامت جهت رفاه این عزیزان به اجرا در خواهد […]

 مدیرعامل سازمان تاکسی رانی کرمانشاه از راه اندازی تاکسی سلامت و احداث سه ایستگاه جدید تاکسی خبر داد .

به میلکان آنلاین ؛ سجاد سلیمانی با بیان این مطلب گفت : به دلیل مشکلات موجود در بیمارستانها در خصوص ایاب و ذهاب بیماران و همراهان آنها طرح تاکسی سلامت جهت رفاه این عزیزان به اجرا در خواهد آمد که در این راستا نیز مکاتباتی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهت اختصاص مکان ایستگاه در محل بیمارستانها صورت گرفته است .

وی افزود : در راستای جلسات برگزار شده  در حوزه حمل و نقل مبنی بر احداث ایستگاههای تاکسی جدید جهت رفاه حال شهروندان پس از انجام مطالعات کارشناسی و با همکاری معاونت  حمل و نقل ترافیک سه ایستگاه جدید برای نقاط کمتر برخوردار و مولد سفر در شهر کرمانشاه شناسایی و در حال راه اندازی است .

سلیمانی ادامه داد : این سه ایستگاه شامل انتهای مسکن به انتهای شهرک نصر ، خیابان لاله ( مسکن ) به ظفر و ابتدا شهرک صدرا به انتهای شهرک صدرا می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات