رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از صعود ۹ پله‌ای استان از نظر شاخص فضای کسب و کار در زمستان ۹۷ خبر داد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی اظهار کرد: بر اساس آخرین پایش ملی محیط کسب و کار مربوط به زمستان سال ۹۷ که توسط مرکز […]

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از صعود ۹ پله‌ای استان از نظر شاخص فضای کسب و کار در زمستان ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی اظهار کرد: بر اساس آخرین پایش ملی محیط کسب و کار مربوط به زمستان سال ۹۷ که توسط مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران منتشر شد، شاخص فضای کسب و کار استان کرمانشاه ۹ پله ارتقا پیدا کرد.
وی افزود: بر اساس این گزارش کرمانشاه با شاخص ۶.۳۵ در رتبه ۲۲ بین استان‌های دیگر کشور از نظر شاخص فضای کسب و کار قرار گرفت.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران اضافه کرد: در فصل قبل از آن، کرمانشاه رتبه ۳۱ فضای کسب و کار کشور را داشت و اکنون شاهد ارتقا ۹ پله‌ای جایگاه استان هستیم.
کاشفی یادآور شد: بر اساس نظرسنجی‌ به عمل آمده اصلی ترین مشکلات فضای کسب و کار که بخش خصوصی استان اعلام کرده‌اند به ترتیب غیرقابل پیش بینی بودن و تغییرات قیمت مواد اولیه و محصولات – بی ثباتی سیاست ها، قوانین، مقررات و رویه‌های اجرایی ناظر بر فضای کسب و کار، و دشواری تامین مالی از بانکها بوده است.
وی عوامل موثر بر بهبود شاخص‌های فضای کسب و کار را ایجاد حساسیت بین دستگاه ها و پیگیری‌های مستمر استاندار محترم و مجموعه مدیریتی استان دانست و اظهار امیدواری کرد که با بکارگیری پیشنهادات بخش خصوصی در قالب سند رونق تولید، در سال ۹۸ نیز همچنان شاهد بهبود فضای کسب و کار استان باشیم.
رئیس اتاق کرمانشاه شاخص فضای کسب و کار را یکی از اصلی ترین شاخص ها برای جلب و جذب سرمایه‌گذاری دانست و پیشنهاد کرد همه دستگاههای خدمات رسان در امور اقتصادی به این مهم توجه کافی نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات