رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت:در پی اقدامات و تدابیر کنترلی و با رصد و هوشیاری ماموران گمرک خسروی بیش از ۳۵ تن برنج خارجی قاچاق که صادرات آن ممنوع می باشد از قاچاقچیان  کشف گردید. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، خلیل حیدری اظهارداشت : ماموران گمرک حین ارزیابی کامیون های  که تحت […]

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت:در پی اقدامات و تدابیر کنترلی و با رصد و هوشیاری ماموران گمرک خسروی بیش از ۳۵ تن برنج خارجی قاچاق که صادرات آن ممنوع می باشد از قاچاقچیان  کشف گردید.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، خلیل حیدری اظهارداشت : ماموران گمرک حین ارزیابی کامیون های  که تحت عنوان محموله پودر رخت شویی  صادراتی به محوطه گمرک خسروی  وارد شد بود ، مشکوک شده که پس از بررسی دقیق تر متوجه برنج های قاچاق که  به طرز ماهرانه ای در کیسه های پودر رخت شویی  جاسازی شده بود  شدند.

,ی افزود:این قاچاقچیان سعی داشتند این محموله قاچاق  به ارزش ۳ میلیاردو ۸۰۰ میلیون ریالی را که با عنوان پودر رخت شویی  اظهار شده بود از  طریق مرز خسروی  به کشور عراق ارسال کنند که پس از بازرسی فیزیکی کالا توسط کارکنان گمرک خسروی کالا کشف شد .

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه  افزود  مأموران گمرک پس از کشف این محموله  با تشکیل صورتجلسه قاچاق، کالای مکشوفه را برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل دادند.

اخبار مرتبط

نظرات