رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 - 08:41
  • کد خبر : 6579
  • مشاهده : 601 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : زیرساختهای شهری شهرك گل سفيد روانسر در دستور کار فرمانداری

سعدی مصطفی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه غفار صالحی مدیر امور آبفا و میثم رضائی رئیس شورای اسلامی شهر روانسر از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب در دست اجرا در شهرک گل سفید شهر روانسر بازدید نمود و از نزدیک درجریان رونداجرای پروژه قرارگرفتند. به گزارش میلکان آنلاین، سرپرست فرمانداری روانسر در حاشیه این […]

سعدی مصطفی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه غفار صالحی مدیر امور آبفا و میثم رضائی رئیس شورای اسلامی شهر روانسر از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب در دست اجرا در شهرک گل سفید شهر روانسر بازدید نمود و از نزدیک درجریان رونداجرای پروژه قرارگرفتند.

به گزارش میلکان آنلاین، سرپرست فرمانداری روانسر در حاشیه این بازدید گفت: باتوجه به اینکه شهرک گل سفید یکی از شهرک های محروم و از نظر زیر ساخت ها و معابر با مشکلات عدیده ای مواجه است، لازم است دستگاه‌های اجرائی با جدیدت جهت رفع مشکلات ساکنین آن تلاش کنند.

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر روانسر نیز از اعلام آمادگی این شورا جهت همکاری درخصوص صدور مجوز حفاریها برای اجرای پروژه و طرحها در شهرک فوق قول همکاری داد.

در ادامه مدیر امور آبفای روانسر اعلام کرد: مطالعات و طراحی شبکه جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب شهرک گل سفید به طول حدود ۱۲ کیلومتر انجام شده است که تاکنون ۲۵۰۰ متر ازشبکه مذکور به صورت مدرن اجرا و ۳۰۰ فقره انشعاب فاضلاب استانداردسازی شده است.

صالحی افزود: در سال گذشته(۹۷) قراردادی به مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان جهت اجرای ۶ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب با پیمانکار منعقد شد که تاکنون ۲۵۰۰ متر در شهرک ویس القرن به صورت مدرن و ۵۰۰ متر نیز در شهرک گل سفید انجام شده است و در حال حاضر نیز پیمانکار در شهرک گل سفید مشغول عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب می باشد که درصورت تخصیص اعتبار ۳ کیلومتر دیگر از پیمان فوق درشهرک گل سفید قابل اجرا می باشد.

به گفته وی همچنین در سال ۹۸ قراردادی به مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان جهت اجرای ۶ کیلومتر دیگر برای شهرک گل سفید و کروکی های متفرقه درسطح شهر روانسر منعقد شد و در دستور کار که درصورت تامین و تخصیص اعتبار در آینده نزدیک پروژه فوق نیز عملیاتی خواهد شد.

گفتنی است شهرک گل سفید شهر روانسر دارای ۳ هزار و ۷۷۴ مشترک آب و فاضلاب می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات