رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه خبرداد؛

آزادسازی ۱۵۹ زندانی جرائم غیر عمد کرمانشاه در سال ۹۷

آیین گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان کرمانشاه در تالار قصر هتل پارسیان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از خیرین و هیت امناء ستاد دیه استان کرمانشاه برپا شد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه در این آیین با بیان اینکه در سال گذشته ۲۶۶ پرونده جرائم غیر […]

آیین گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان کرمانشاه در تالار قصر هتل پارسیان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از خیرین و هیت امناء ستاد دیه استان کرمانشاه برپا شد.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه در این آیین با بیان اینکه در سال گذشته ۲۶۶ پرونده جرائم غیر عمد در ۴۲ جلسه در این ستاد تشکیل شده است گفت: در این جلسات پس از طی مراحل مددکاری، تحقیقات و جلسات مکرر و تفاهم بین شاکی و متشاکی ۱۸۶ پرونده محقق و به تصویب رسیده است.

بابک ترابی نتیجه فعالیت سال گذشته ستاد دیه استان کرمانشاه را آزادسازی ۱۵۹ نفر برشمرد و گفت: ۱۳۰ نفر شامل ۱۲۷ مرد و سه زن با پرداخت ۱۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صورت گرفته است. آزادی ۲۹ نفر نیز از طریق مشاوره و بدون پرداخت وجه انجام شده است.
وی جمع شدن چنین مبلغی را حاصل‌جمع مبالغ کم و زیادی دانست که مردم در طول سال به ستاد دیه استان کمک می‌کنند و خاطرنشان ساخت: در بین مبالغ پرداختی سال گذشته از یک هزار تومان تا ۵۰۰ میلیون تومان مشاهده می‌شود که نشان از گستردگی حامیان ستاد دیه استان کرمانشاه است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای حفظ روحیه گذشت و عفو از بین مردم از درخواست بخشش و تخفیف نیز استفاده می‌کنیم گفت سال ۹۷ با همین روش نزدیک به ۵۰میلیارد ریال از شاکیان تخفیف گرفته‌ایم.

وی افزود: از ستاد دیه کشور به عنوان پشتیبان استان مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، از طریق بانک‌های عامل۱۶میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه بلند مدت برای پرداخت بدهی‌های مددجویان در اختیار آنها قرار داده‌ایم و در کنار این بخش‌های دیگر مانند کمک شرکت‌های بیمه، صندوق تامین خسارت های بدنی و آورده خود مددجویان منجر به رسیدن به این عدد برای آزاد سازی شده ایم.

وی در پایان تاکید کرد: ما به رسم امانت داری تنها پرونده‌هایی را که جرائم غیر عمد است مورد توجه قرار می دهیم و هیچ گونه کمکی برای پرونده‌های کیفرخواست نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط

نظرات