رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 - 04:31
  • کد خبر : 6501
  • مشاهده : 1123 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : اعمال تخفیف ۷۰ درصدی برای ۸۷۴ مددجوی غایب از خدمت سربازی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۷ برای ۸۷۴ مددجوی مشمول خدمت سربازی که به مدت حداقل هشت سال از خدمت غایب بوده اند تخفیف ۷۰ درصدی در صدور کارت معافیت اعمال شده است. به گزارش میلکان آنلاین، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۷ برای ۸۷۴ مددجوی مشمول خدمت سربازی که به مدت حداقل هشت سال از خدمت غایب بوده اند تخفیف ۷۰ درصدی در صدور کارت معافیت اعمال شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد در آخرین روزهای سال گذشته فراخوان اعمال تخفیف برای مددجویان غایب از خدمت سربازی صادر کرده است.
کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه این تخفیف برای مددجویان طی تعامل و رایزنی کمیته امداد با سازمان نظام وظیفه لحاظ شده، عنوان کرد: با اعلام این فراخوان برای ۸۷۴ مددجوی کرمانشاهی که حداقل هشت سال از خدمت سربازی غایب بوده اند معافیت ۷۰ درصدی اعمال شده است.
این مقام مسئول افزود: هم اکنون برای تمامی این مددجویان کارت معافیت صادر شده است.
وی با اشاره به اینکه این نهاد همواره برای مددجویان مشمول خدمت سربازی خدماتی نظیر معافیت، انتقال و کاهش مدت خدمت ارائه می کند، بیان کرد: براساس قانون یکی از پسران زنان سرپرست خانوار و تنها فرزند پسر خانوارهای مددجویی که دارای سه خواهر باشند از خدمت سربازی معاف می‌شوند.
رحمتی پور تصریح کرد: در کنار این مددجویان غایب از خدمت، ۶۳ مددجو دیگر در استان کرمانشاه طی سال گذشته از خدمت سربازی معاف شده اند.
وی بیان کرد: همچنین در این مدت ۳۸۷ مددجو در استان نیز  به نزدیکترین یگان خدمتی به محل سکونت انتقال و یا از تسهیلات کاهش تعرفه صدور کارت سربازی بهره مند شده اند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: فرزندان پسر خانواده های تحت حمایت کمیته امداد به منظور ایجاد فرصت های شغلی و درآمدزایی پایدار برای خانواده از خدمات معافیت، کاهش تعرفه و انتقال محل خدمت برخوردار می شوند.

اخبار مرتبط

نظرات