رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رییس جمهوری و هیئت همراه چهارشنبه هفته گذشته برای افتتاح چند طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی به کرمانشاه سفر کردند. در این سفر پروژه های بزرگ آبی، خاکی و آهنی و چند پروژه آی‌تی و راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر ۷هزار و ۱۲۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. سدها ، سامانه گرمسیری […]

رییس جمهوری و هیئت همراه چهارشنبه هفته گذشته برای افتتاح چند طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی به کرمانشاه سفر کردند.
در این سفر پروژه های بزرگ آبی، خاکی و آهنی و چند پروژه آی‌تی و راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر ۷هزار و ۱۲۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
سدها ، سامانه گرمسیری و آی‌تی را می‌توان پروژه های زیرساختی دانست که با بهره برداری از این طرح ها می توان زمینه ایجاد پروژه ای اقتصادی بیشتر و اشتتغال را رقم زد.
جذب سرمایه و خلق ثروت گام بعدی و تکمیلی پروژه های افتتاحی این سفر است که می تواند نقش بسیار خوبی در شکوفایی اقتصاد استان در حوزه های کشاورزی، شیلات، گردشگری، صنایع تبدیلی و سنگین مانند فولاد و آهن و فناوری اطلاعات داشته باشد.
وظیفه بعدی این پروسه بر دوش نخبگان، مدیران دستگاه های مختلف اجرایی و اقتصادی است که با بهره گیری از زیرساخت های ارزشمند به وجود آمده گامی بلند در راستای شکوفایی اقتصاد و شکست غول بیکاری داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظرات