رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 - 05:13
  • کد خبر : 6448
  • مشاهده : 1073 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : کمیته امداد امام(ره) کرمانشاه  در اعطای وام اشتغالزایی  رتبه اول کشو را کسب کرد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت:استان کرمانشاه رتبه نخست اعطای وام اشتغال و کارآفرینی را در کسب کرد. به گزارش خبرنگار میلکان حسین خدرویسی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: این وام‌ها که میزان آن ۱۲۰میلیارد تومان بوده است در مجموع به ۵ هزار و سی نفر اعطا شده است. وی […]

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت:استان کرمانشاه رتبه نخست اعطای وام اشتغال و کارآفرینی را در کسب کرد.
به گزارش خبرنگار میلکان حسین خدرویسی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: این وام‌ها که میزان آن ۱۲۰میلیارد تومان بوده است در مجموع به ۵ هزار و سی نفر اعطا شده است.
وی با بیان اینکه وظیفه اصلی کمیته امدادکار افرینی نیست تصریح کرد: ما برای پیش گیری از ایجاد آسیب های اجتماعی به خانواده های که در معرض خطر و آسیب هستند وام اشتغال میدهیم. اگر تمام دستگاه ها درحوزه کار آفرینی اینطور قدم بردارند قطعا وضعیت بیکاری در استان اینطور نخواهد ماند و حل خواهدشد. حسین خدرویسی افزود:به لطف مردم وخیرین استان کرمانشاه ۷۲میلیارد تومان به مناطق سیل زده از طریق کمیته امداد امام خمینی کمک ارسال شده است.وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت:هرساله بیشترینجذب حامیان وخیرین را در این ماه داریم. و طرح های ویژه اجرا میکنیم از جمله: طرح اکرام ،اطعام ،محسنین و مفتاح جنه که هدف ما جذب بیشتر حامیان و همرامی مردم است
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه بیان کرد: در طرح محسنین افراد میتوانند یک تا چند یتیم را تحت پوشش قرار دهند و ماهانه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای ایتام ارسال کنند و در طرح اطعام افراد میتوانند هزینه افطار چندین نفر را بپردازند یا اینکه با حفظ کرامت مدد جویان را به منزل خود دعوت کنند یا سفره افطار را به خانه مددجو ببرند.
وی درادامه به برگزاری کمپین سفره های افطار ده هزار تومانی اشاره کرد و گفت: هدف ما این است که هم استانیها اگر میخواهند حتی با مبلغ کم از طریق واریز پول به شماره حساب ۰۱۰۹۳۶۰۹۳۹۰۰۹ویا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷و یا ازطریق شماره« ستاره۸۸۷۷ستاره۰۸۳مربع» و یا ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۳ با ما همراهی کنند.علاوه براین ادارات و مراکز نیکوکاری محلات آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی ماننده سبدهای کالا خیرین هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان در ادامه تصریح کرد: طرح مفتاح جنه با هدف رفع نیاز های اساسی مدد جویان طراحی شده است در این طرح مسئولین ،بازاریان ،سرمایه دار ها وافرادی که این توانایی را دارند که باری از دوش مددجویان بردارند میتواند مستقیم با مددجویان ارتباط گرفته ،با آنها صحبت کنند و از آنها حمایت کند. در پایان خدرویسی به وضعیت بیمه مددجویان اشاره کرد وگفت:جهت حفظ کرامت وشان مدد جویان کارت های بیمه آنها به دفترچه های بیمه تبدیل شد. از این پس جهت استفاده از خدمات درمانی نیازی به کارت کمیته امداد نیست و مددجویان مانند دیگر افرادجامعه از دفترچه های بیمه استفاده میکنند و بیمه تکمیلی بخشی از هزینه های درمان مددجویان را پرداخت میکند.

اخبار مرتبط

نظرات