رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 - 05:12
  • کد خبر : 6435
  • مشاهده : 1080 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : آغاز ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان
رییس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش استان کرمانشاه :

آغاز ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان

رییس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دوره اول متوسطه) سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۱۶ تا روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۲۳ از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانی  hoosh.medu.ir  آغاز می‌شود. به گزارش میلکان آنلاین، فردین یاوری افزود: لازم به ذکر است کسب مقیاس «خیلی […]

رییس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دوره اول متوسطه) سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۱۶ تا روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۲۳ از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانی  hoosh.medu.ir  آغاز می‌شود.

به گزارش میلکان آنلاین، فردین یاوری افزود: لازم به ذکر است کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۷/۹۸ و کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۷/۹۸ جهت شرکت در این سنجش الزامی است.

وی ادامه داد: کارت ورود به جلسه پنج روز قبل از برگزاری سنجش، از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانیhoosh.medu.ir  در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و تمامی فرایند ثبت‌نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل داوطلبان، در این خصوص ﻣﺴﺆولیتی نخواهند داشت.

رییس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: مبلغ ثبت‌نام ۲۸۰۰۰۰ ریال (دویست و هشتاد هزار ریال) است که صرفاً از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت‌نام دریافت می‌شود. داوطلبان گرامی باید جهت پرداخت وجه ثبت‌نام، از کارت‌های بانکی عضو شبکه‌ی شتاب استفاده نمایند و پس از طی مراحل ثبت‌نام، شماره پیگیری را دریافت و آن را جهت استفاده‌های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدارس استعدادهای درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه‌روزی هستند. ضمناً، تحصیل دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در این مدارس طبق مصوبه هیئت امنای سمپاد، مستلزم پرداخت حق‌الثبت به میزان ۵۰% شهریه مصوب مدارس غیردولتی شهرستان مربوط است. (رقم مصوب حق‌الثبت هر ساله از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام می‌شود)

گفتنی است این سنجش برای دانش‌آموزان رأس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۳۰ خردادماه ۹۸ در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار می‌شود و محتوای این سنجش «هوش»، «استعداد» و «خلاقیت» است که ابزار آن توسط متخصصان مربوط طراحی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات