رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 04:37
  • کد خبر : 6420
  • مشاهده : 2991 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : آمریکا مصداق عینی تروریسم اقتصادی است / تحریم‌ های ظالمانه را با هوشمندی پشت سر خواهیم گذاشت

استاندار كرمانشاه گفت: آمریکا مصداق عینی تروریسم اقتصادی است. به گزارش میلکان آنلاین، مهندس هوشنگ بازوند در نشست ستاد مدیریت و راهبری مقابله با تحریم اظهار داشت:آمریکا تنها برای توقف فروش نفت ایران برنامه ریزی نکرده است بلکه به دنبال بستن تمامی گلوگاه های اقتصادی در حوزه های مختلف هستند. وي بيان داشت: عملکرد آمریکا […]

استاندار كرمانشاه گفت: آمریکا مصداق عینی تروریسم اقتصادی است.

به گزارش میلکان آنلاین، مهندس هوشنگ بازوند در نشست ستاد مدیریت و راهبری مقابله با تحریم اظهار داشت:آمریکا تنها برای توقف فروش نفت ایران برنامه ریزی نکرده است بلکه به دنبال بستن تمامی گلوگاه های اقتصادی در حوزه های مختلف هستند.

وي بيان داشت: عملکرد آمریکا در شرایط فعلی مصداق عینی تروریسم اقتصادی است و هر گلوگاهی که به اقتصاد ایران کمک می کند را همانند یک تروریست اقتصادی، نابود می کند.

بازوند خاطرنشان ساخت: یک کارخانه بخش خصوصی مدت هاست آماده تولید است ولی کارشناسان خارجی پروژه از ترس مجازات های آمریکایی ها، واهمه دارند به ایران بیاید.

مقام عالي استان ادامه داد: ۴۰۰ نفر با راه اندازی این کارخانه مشغول به کار می شوند ولی آمریکایی ها با نهایت خباثت، سنگ اندازی می کنند.

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: آمریکا ۴۰ سال است اینگونه فشار ها را با نیت آسیب زدن به سرمایه های عظیم اجتماعی و امنیت اجتماعی کشور، در دستور کار قرار داده و اکنون به اوج خود رسانده‌ ولی آن ها هیچگاه به اهداف خود نرسیده اند و نخواهند رسید.

مهندس بازوند افزود: اگر دستگاه ها نیاز می بینند در این شرایط تحریم مصوبه ای را اصلاح کنیم این پیشنهادها را ارائه دهند تا سریعا در دستور کار قرار گیرند.

وي بيان داشت: کالاهای مورد نیاز بازار در استان به اندازه کافی وجود دارند ولی باید نظارت شود که این کالاها در قفسه های فروشگاه ها عرضه شوند و در انبارها فروشگاه ها باقی نمانند.

استاندار كرمانشاه گفت: بازار عراق یک فرصت بزرگ برای توسعه صادرات کشور است و باید تلاش کنیم آن را با صدور کالا و خدمات با کیفیت و رقابتی، حفظ کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات