رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

اعطای لوح تقدیر شفاف ترین ناشر بورسی به شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین  به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، این شرکت با توجه به احراز بالاترین امتیاز در شاخص اطلاع رسانی و قابل اتکا بودن ناشران بورسی (در بازارهای با […]

اعطای لوح تقدیر شفاف ترین ناشر بورسی به شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین  به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، این شرکت با توجه به احراز بالاترین امتیاز در شاخص اطلاع رسانی و قابل اتکا بودن ناشران بورسی (در بازارهای با ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال) در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت لوح تقدیر شد.
حسین صباغ مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه درباره کسب این رتبه گفت: هرچه گزارشگری مالی یک شرکت شفاف تر، مطمئن تر و قابل اتکاتر باشد اعتماد سرمایه گذاران در بازار سرمایه به نماد این شرکت بیشتر خواهد شد و این اعتماد در سال های متمادی به عنوان یک سرمایه و برند برای شرکت محسوب می شود.
وی افزود: شفافیت در حوزه های مالی، زیر ساخت اصلی توسعه اقتصادی هر کشور و سازمان محسوب می شود و امور مالی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با رویکرد افزایش شفافیت در حوزه عملکردهای مالی، همواره سعی بر اعتمادسازی در بین سرمایه گذاران، سهامداران و ذینفعان شرکت داشته است. به همین علت، با توجه به عملکرد سال ۹۷ شرکت ،کسب رتبه های مطلوب در بازار سرمایه مؤید این ادعا بوده است .
شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با اهدای لوح به حسین صباغ مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، از این شرکت تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات