رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

فرمانده انتظامی استان از کشف ۸۱ عدد سکه نقره با ارزش تاریخی و متعلق به دوران قاجاریه و صفویه در شهر کرمانشاه و با تلاش ماموران پلیس خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “منوچهر امان اللهی” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس شهرستان کرمانشاه مبنی بر اینکه ۲ نفر در محدوده بازار اسلامی مشغول […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۸۱ عدد سکه نقره با ارزش تاریخی و متعلق به دوران قاجاریه و صفویه در شهر کرمانشاه و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین، سردار “منوچهر امان اللهی” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس شهرستان کرمانشاه مبنی بر اینکه ۲ نفر در محدوده بازار اسلامی مشغول به خرید و فروش سکه های قدیمی و تاریخی هستند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: پس از دریافت این گزارش، تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی در محل حاضر و با استفاده از شگردهای پلیسی و بدون جلب توجه موفق به شناسایی افراد مذکور که در حال بررسی و ارزیابی سکه های قدیمی بودند، شده و نسبت به دستگیری آن ها اقدام کردند.
سردار امان اللهی ادامه داد: ماموران کلانتری پس از انتقال متهمان به کلانتری و بازرسی از کیف دستی همراه آن ها ۹۲ سکه و مقداری گلدان، قندان، استکان و سینی قدیمی که مشکوک به ارزش تاریخی بودند، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با ارسال اموال کشف شده به اداره کل میراث فرهنگی، ارزش و قدمت تاریخی ۸۱ عدد از سکه ها تائید و عنوان شد که متعلق به دوره قاجاریه و صفویه هستند.
وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، از معرفی هردو متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات