رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمیته امداد از حدود دو هزار دانشجو و طلبه مددجو در استان حمایت می کند، گفت: بیش از یک میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان شهریه برای کمک به تحصیل این دانشجویان در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۸ پرداخت شده است. کیومرث رحمتی پور گفت: […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمیته امداد از حدود دو هزار دانشجو و طلبه مددجو در استان حمایت می کند، گفت: بیش از یک میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان شهریه برای کمک به تحصیل این دانشجویان در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۸ پرداخت شده است.

کیومرث رحمتی پور گفت: هم اکنون هزار و ۹۶۹ دانشجو مددجو در استان از خدمات حمایتی و تحصیلی کمیته امداد بهره مند می شوند.

وی  عنوان کرد: از این تعداد دانشجوی مددجو ۲۵۳ نفر در مقطع کاردانی، یک هزار و ۳۴۰ نفر در مقطع تحصیلی کارشناسی، ۲۰۴ نفر در مقطع کارشناسی ارشد،  ۵۴ نفر در مقطع دکتری و ۱۱۸نفر در حوزه های علمیه تحصیل می کنند. بیش از یک میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان شهریه برای کمک به تحصیل این دانشجویان در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۸ پرداخت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه دانشجویان و طلاب مددجو تا پایان تحصیلات از حمایت های این نهاد بهره مند می شوند، بیان کرد: رسالت این نهاد کمک به تحصیل رایگان مددجویان تحت حمایت است.

 

اخبار مرتبط

نظرات