رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

عدم وابستگی به واردات و افزایش صادرات از عمده دستاوردهای رونق تولید است  

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه شورای معاونان سازمان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری؛ اظهار داشت:توجه و تأکید بر رونق تولید علاوه بر عدم وابستگی به واردات باعث افزایش صادرات نیز خواهد شد . محسن دارابی در ادامه به فعال‌سازی ۶۰ واحد تولیدی در سال گذشته […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه شورای معاونان سازمان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری؛ اظهار داشت:توجه و تأکید بر رونق تولید علاوه بر عدم وابستگی به واردات باعث افزایش صادرات نیز خواهد شد .

محسن دارابی در ادامه به فعال‌سازی ۶۰ واحد تولیدی در سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال نیز فعال‌سازی واحدهای راکد در دستور کار قرارگرفته است، ضمن اینکه واحدهای غیرفعالی نیز که توجیه فنی و اقتصادی ندارند از چرخه تولید خارج و واحد تولیدی جدیدی جایگزین خواهیم کرد.

وی عمده دغدغه مسئولین استان را کاهش نرخ بیکاری در استان عنوان کرد و ادامه داد: از عمده راه‌های کاهش نرخ بیکاری ؛ جذب سرمایه‌گذاری در حوزه تولید است.

وی در ادامه با تأکید برجذب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف به‌ویژه در صنایع تبدیلی کشاورزی افزود: استان کرمانشاه به‌عنوان قطب کشاورزی غرب کشور، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیادی برای ایجاد واحدهای تولیدی درزمینهٔ صنایع تبدیلی کشاورزی دارد؛ بنابراین از این طرح‌ها به‌طورجدی حمایت می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات