رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 - 21:06
  • کد خبر : 6266
  • مشاهده : 1939 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : از مهدهای کودک به عنوان نهادی ارزشمند در تربیت کودکان غافل نباشیم

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تقویت خودباوری، کسب آرامش روحی و روانی، بالارفتن اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری می تواند مهم ترین دستاورد تربیت و حضور کودکان در مهدهای کودک باشد. دکتر فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست با اعضای انجمن صنفی و کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان گفت: […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تقویت خودباوری، کسب آرامش روحی و روانی، بالارفتن اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری می تواند مهم ترین دستاورد تربیت و حضور کودکان در مهدهای کودک باشد.

دکتر فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست با اعضای انجمن صنفی و کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان گفت: مهدهای کودک اساسی ترین و بنیادی ترین کانون تعلیم و تربیت در جامعه هستند.

وی با بیان اینکه مهدهای کودک به عنوان یک نهاد آموزشی نقش مهمی در تربیت کودکان در خانواده ها و جامعه دارند، افزود: نباید از مهدهای کودک غافل بود،چراکه غفلت در این امر موجب می شود که کودکان به عنوان مردان و زنان آینده در جامعه و خانواده در معرض آسیب قرار بگیرند.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، تقویت خودباوری، کسب آرامش روحی و روانی، بالارفتن اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری می تواند مهم ترین دستاورد تربیت و حضور کودکان در مهدهای کودک باشد.

دکتر رضوان مدنی خاطرنشان کرد: چنانچه پایه و اصول تربیت افراد به درستی در زمان کودکی بنا شود، یقینا شاهد افرادی سالم و جامعه ای به دور از آسیب خواهیم بود.

وی مهدهای کودک را مکانی ارزشمند برای کودکان برشمرد و اعلام کرد: بهزیستی در حمایت از برنامه های سازنده این نهاد از کوتاهی نخواهد کرد.

مرتضی کوهی معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست با اعضای انجمن صنفی و کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان با تقدیر از تلاش های صادقانه و خیرخواهانه مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی، گفت: مهدهای کودک همواره در اجرای برنامه ها، برنامه ریزی ها و همچنین شرایط بحرانی در کنار بهزیستی بوده اند.

وی افزود: در شاکله سازمان بهزیستی به عنوان متولی اصلی رسیدگی به مهدهای کودک، کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک به عنوان یک تشکل فعالیت دارد که در استان کرمانشاه این کانون ارتباطی سازنده و دوسویه با بهزیستی دارد که در راستای اجرای معیارهای ارزشی و اخلاقی در سطح مهدها تلاش دارد.

اخبار مرتبط

نظرات