رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
ر مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری اسپانیا؛

هنرمند نوجوان کرمانشاهی دیپلم افتخار گرفت

یاسمن صدریان ۱۱ ساله ،عضو هنرمند کانون استان کرمانشاه از مرکز فرهنگی هنری سنقر ، برنده دیپلم افتخار از کشور اسپانیا شد. این هنرمند نوجوان در مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری اسپانیا که با موضوع «به ستاره‌ها، آینده‌ دنیا نگاه کنید» موفق به دریافت دیپلم افتخار شد. این مسابقه بین‌المللی که […]

یاسمن صدریان ۱۱ ساله ،عضو هنرمند کانون استان کرمانشاه از مرکز فرهنگی هنری سنقر ، برنده دیپلم افتخار از کشور اسپانیا شد.

این هنرمند نوجوان در مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری اسپانیا که با موضوع «به ستاره‌ها، آینده‌ دنیا نگاه کنید» موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

این مسابقه بین‌المللی که با همکاری دفتر امور فضایی سازمان ملل متحد (یونوسا) برگزار شد، تلاش داشت آگاهی نسل جدید را در مورد  موضوع‌های اجتماعی پیرامون طبیعت جهان با کمک سلاح قدرت‌مند آموزش بالا ببرد.

در مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری اسپانیا، ۳هزار و۵۰۲ اثر از ۳۴ کشور جهان شرکت داده شده بود که هشت نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به افتخار آفرینی در این رقابت شدند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، ۲۳۴ اثر نقاشی، پوستر و نقاشی دیواری عضای خود را به این مسابقه بین‌المللی هنری در اسپانیا ارسال کرده بود.

اخبار مرتبط

نظرات