رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: به مناسبت روز احسان و نیکوکاری پایگاه های امداد به مدت سه روز درسطح استان برپا می شود. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، حسین خدرویسی درنشست خبری که به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد استان کرمانشاه برگزار شد افزود: چهارشنبه ۱۵ اسفند جشن نیکوکاری درسطح مدارس استان برگزار […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: به مناسبت روز احسان و نیکوکاری پایگاه های امداد به مدت سه روز درسطح استان برپا می شود.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، حسین خدرویسی درنشست خبری که به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد استان کرمانشاه برگزار شد افزود: چهارشنبه ۱۵ اسفند جشن نیکوکاری درسطح مدارس استان برگزار وپنج شنبه ۱۶ اسفند نیز یک هزارپایگاه امداد در میدان‌ها و گذرگاه های اصلی و پر تردد شهر و روستا ها  و ۷۵۰ پایگاه در مساجد و بسیج ها برپا خواهد شد. همچنین مثل هر سال در مصلای مسجد جامع هر شهردرروز جمعه  کمک های مردمی دریافت  می شود.

وی با اشاره به ضعف استان دربحث کمک های الکترونیکی گفت: از هم استانی ها می خواهیم سعی کنند کمک های خود را از طریق #۳۸۰*۸۸۷۷* و شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹واریز کنند.زیرا صندوق هایی که در سطح شهر قرار دارند هزینه ها و آسیب های زیادی دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان  جامعه هدف کمیته امداد را ایتام بی سرپناه ، زنان سرپرست خانواده که حقوق ندارند و در نهایت مرد های ازکارافتاده ی سرپرست خانواده عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط اقتصادی استان و کشور، افرادی  که دارای حداقل در آمدی هستند تحت فشارند بنابراین افراد تحت پوشش که درآمدی ندارد قطعا فشاراقتصادی بیشتری را تحمل می کنند .

خدر ویسی با بیان اینکه کمیته امداد مرزهایی چون مذهب، قومیت و سن را برای کمک رسانی قائل نیست درخصوص عملکرد این کمیته درمناطق زلزله زده گفت: در مناطق زلزله زده ۳۳هزار خانواده تحت پوشش داریم که اولین کمک نقدی در آبان ماه معادل سه برابر و آذر ماه دو برابر حقوق مستمری  بگیران به حساب آنها واریز کردیم که  عید امسال نیزمعادل دو برابر حقوق مستمری بگیران به آنها پرداخت می شود .

وی تصریح کرد:در سفر رییس کمیته امداد کشور به کرمانشاه ۲هزارو ۷۰۰  واحد تحویل خانواده های زلزله زده داده شده و در مجموع با واگذاری پنج هزار ودویست واحد در سه مرحله بازسازی واحدهای  تخریبی مددجویان به پایان رسیده است.

وی بیان داشت:در مناطق زلزله زده فقط خانه ها ساخته شده و کار اصلی ما تازه شروع شده است، پس از این باید در حوزه های مختلف مانند اشتغال، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و روانی بسته هایی طراحی کرده وامداد رسانی را ادامه دهیم.

وی اذعان داشت: در ۹اسفند۹۷ در همایش کشوری مدیران کمیته امداد  استان کرمانشاه به عنوان استان اول اشتغال معرفی شد که بالاترین جذب و پرداختی را در حوزه کار آفرینی و اشتغال داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات