رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
مدیر روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان کرمانشاه:

سومین نمایشگاه گل و گیاه در کرمانشاه برگزار می‌شود

سومین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با سوغات، هدایا و صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود. دکترحامد وفاپور مدیر روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان کرمانشاه از برگزاری سومین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با سوغات، هدایا و صنایع دستی در کرمانشاه خبرداد. دکتروفاپور گفت:با نمایشگاه زیبای گل و گیاه، سوغات هدایا و صنایع دستی به استقبال بهار […]

سومین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با سوغات، هدایا و صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود.

دکترحامد وفاپور مدیر روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان کرمانشاه از برگزاری سومین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با سوغات، هدایا و صنایع دستی در کرمانشاه خبرداد.

دکتروفاپور گفت:با نمایشگاه زیبای گل و گیاه، سوغات هدایا و صنایع دستی به استقبال بهار ٩٨ کرمانشاه می رویم.

وی افزود:این نمایشگاه با حضور برترین تولیدکنندگان گونه های گل و گیاه طبیعی از استان های مختلف از جمله مازندران، همدان، تهران و خوزستان،مرکزی،فارس،اصفهان خراسان و کرمانشاه برگزار می شود.

دکتر وفاپور در ادامه تصریح کرد:در نمایشگاه گل و گیاه به ارائه گل و گیاهان آپارتمانی، گل های تزیئنی، کاکتوس، بونسای، گل اکواریوم، تراریوم و انواع گلدان و ادوات باغبانی پرداخته می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین انواع مواد غذایی و سوغاتی هر استان مانند عسل خوانسار ، باقلوای تبریز ، عرقیات  کاشان و معجون شیراز در کنار انواع صنایع دستی از جمله سفال همدان، بدلیجات سنتی، صنایع دستی اصفهان و شیراز  و …عرضه می شود.

وفاپور گفت: این نمایشگاه از تاریخ سیزدم تا هجدهم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه واقع در پارک شاهد از ساعت ١٥ الی ٢١ میهمان مردم عزیز استان کرمانشاه خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات