رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مطابق برنامه ریزی های انجام شده تمام شهرستان های استان کرمانشاه صاحب تصفیه خانه فاضلاب می شوند. به گزارش میلکان آنلاین،  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۸ تصفیه خانه فاضلاب در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده، ۶ تصفیه خانه در دست اجرا و ۳ تصفیه خانه فاضلاب دیگر نیز […]

مطابق برنامه ریزی های انجام شده تمام شهرستان های استان کرمانشاه صاحب تصفیه خانه فاضلاب می شوند.

به گزارش میلکان آنلاین،  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۸ تصفیه خانه فاضلاب در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده، ۶ تصفیه خانه در دست اجرا و ۳ تصفیه خانه فاضلاب دیگر نیز به زودی در شهرستان های باقی مانده کلنگ زنی می شوند.

علیرضا تخت‌شاهی تاکید کرد: یکی از این تصفیه‌خانه‌ها؛ تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شهر پاوه است که آماده بهره‌برداری است و بهره‌برداری از آن به زودی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: تصفیه‌خانه فاضلاب روانسر نیز در مراحل نهایی کار است و سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید و تصفیه‌خانه فاضلاب هرسین نیز در مراحل نهایی کار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با اشاره به شروع کار ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر سرمست، افزود: کار تصفیه‌خانه‌های فاضلاب کرند، سنقر و صحنه نیز به زودی آغاز خواهد شد.

تخت شاهی عنوان کرد: برای تکمیل تصفیه‌خانه‌های در دست اقدام استان نزدیک به ۱۰۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و اکثر این پروژه‌ها در سال‌های ۹۷ و ۹۸ اجرایی می‌شوند.

وی، سیستم تصفیه فاضلاب را یک فن آوری مدرن برای کمک به حیات و محیط زیست دانست و گفت: با تکنولوژی مدرن تصفیه فاضلاب می توان صد درصد جلوی هدر رفت پساب ها را گرفت و کمک شایانی به محیط زیست کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با بیان اینکه در کشورما، آب شرب هیچ شهری از تصفیه خانه فاضلاب تامین نمی شود، گفت: آب تصفیه خانه های فاضلاب بیشتر می توان برای مصارف بخش کشاورزی (غیر از صیفی جات) و بنگاه های مادر مانند پالایشگاه ها ذوب آهن و غیره استفاده کرد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات