رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه بیان کرد: هم اکنون منابع تامین آب روستاهای استان عمدتا از منابع زیرزمینی و ناپایدار است و مدام تحت تاثیر خشکسالی قرار می‌گیرد و تامین آب روستاها را با مشکل مواجه می‌کند. برای مطالعات تهیه نقشه جامع آبرسانی به روستاهای استان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم. به گزارش میلکان […]

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه بیان کرد: هم اکنون منابع تامین آب روستاهای استان عمدتا از منابع زیرزمینی و ناپایدار است و مدام تحت تاثیر خشکسالی قرار می‌گیرد و تامین آب روستاها را با مشکل مواجه می‌کند. برای مطالعات تهیه نقشه جامع آبرسانی به روستاهای استان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

به گزارش میلکان آنلاین، فرامرز شوهانی با اشاره به لزوم تامین منابع آب پایدار برای روستاهای کرمانشاه، اظهار کرد: متاسفانه هم اکنون از ظرفیت سدها به عنوان یک منبع پایدار برای تامین آب روستاها استفاده نمی‌شود. تامین آب پایدار برای روستاها می‌تواند به کاهش تعداد روستاهای نیازمند آبرسانی سیار کمک کند.

وی با بیان اینکه برای این منظور ابتدا نیازمند تهیه نقشه جامع آبرسانی به روستاهای استان هستیم، خاطرنشان کرد: مطالعات نقشه جامع آبرسانی به روستاهای کرمانشاه نیازمند ۱۰ میلیارد تومان اعتبار است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه با بیان اینکه اعتبار این کار باید از طریق سازمان برنامه و بودجه تامین شود، ادامه داد: در صورت تامین اعتبار لازم مطالعات این طرح را آغاز خواهیم کرد.
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه هم اکنون ۲هزارو ۱۹۵ روستا با جمعیت بیش از ۴۱۷ هزار نفر تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی هستند که باید منابع تامین آب پایدار برای آنها در نظر گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظرات