رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October

۱۶۸ پروژه بخش کشاورزی استان کرمانشاه با اعتبار بالغ بر ۱۶۳ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزارو ۷۷۱ نفر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،رییس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در نشست  با خبرنگاران پیرامون عملکرد این سازمان و معرفی پروژه های افتتاحی در دهه مبارک فجر برگزار شد گفت: ۱۶۰ پروژه […]

۱۶۸ پروژه بخش کشاورزی استان کرمانشاه با اعتبار بالغ بر ۱۶۳ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزارو ۷۷۱ نفر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،رییس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در نشست  با خبرنگاران پیرامون عملکرد این سازمان و معرفی پروژه های افتتاحی در دهه مبارک فجر برگزار شد گفت: ۱۶۰ پروژه از پروژه های فوق افتتاحی هستند که بالغ بر ۱۵۳میلیارد تومان برای اجرای آنها اعتبار دراختیار متقاضیان قرارگرفته است.

خسرو شهبازی تصریح کرد:۱۶۰ پروژه افتتاحی بخش کشاورزی شامل ۹۲ پروژه عمرانی و ۶۸ پروژه تسهیلاتی است که با افتتاح این پروژه ها برای یک هزارو ۳۲۲نفر اشتغال ایجاد می شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی بابیان اینکه برای ۹۲ پروژه عمرانی قابل افتتاح بالغ بر ۸۷ میلیارد تومان و پروژه های تسهیلاتی نیز بالغ بر ۶۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است خاطرنشان کرد:پروژه های افتتاحی مربوط به زیربخش های مختلف کشاورزی است که این پروژه ها شامل ۸۳ پروژه درحوزه آب و خاک، ۴۴ پروژه تولیدات دامی، ۸پروژه تولیدات گیاهی، ۵پروژه بخش شیلات، ۱۳پروژه منابع آبخیزداری و طبیعی، ۶پروژه صنایع تبدیلی و تکمیلی و یک پروژه نیز مربوط به تعاون روستایی می باشد.

شهبازی با تأکید براینکه شروع عملیات اجرایی ۸پروژه نیز دربخش کشاورزی  همزمان بادهه فجر آغاز می شود گفت:این پروژه ها شامل ۳پروژه عمرانی و ۵پروژه تسهیلاتی می باشند که ۳پروژه درحوزه آب و خاک، ۲پروژه مربوط به تولیدات دامی، ۲پروژه تولیدات گیاهی، و یک پروژه مربوط به صنایع تبدیلی هستند.

وی افزود:پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز می شود اعتباری بالغ بر۹میلیارد و ۸۳۹میلیون تومان لازم داشته که به متقاضیان آنها پرداخت می شود و از این طریق ۴۴۹ نفر اشتغال ایجاد می کند.

وی تصریح کرد:دردهه مبارک فجر همچنین ۱۴هزارو ۴۳۸پروژه تکمیل شده با اعتبار ۱۶۶میلیارد و ۴۴۸میلیون تومان و اشتغالزایی ۱۲هزارو ۲۲۴نفردرمناطق زلزله زده استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

رییس سازمان جهادکشاورزی این طرح ها را شامل۱۲هزارو ۸۲۸ جایگاه دام، ۱۵۲مرغداری، ۳۷۴ طرح باغبانی، ۹طرح زنبورداری، ۶۱۹ طرح آب و خاک، ۱۲طرح گلخانه، ۴۷طرح پرورش قارچ، ۶۷طرح صنایع تبدیلی و تکمیلی، ۱۵۳طرح مکانیزاسیون و ۱۷۷ طرح شیلات می باشد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات