رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه با تاکید بر بهره گیری حداکثری از صاحب نظران در تهیه سند وضعیت زنان استان افزود: جامعه‌ای توسعه یافته است که شادی داشته باشد. به گزارشپایگاه خبری میلکان آنلاین ؛ محمدابراهیم الهی تبار در کار گروه اجتماعی بانوان استان با بیان اینکه در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه با تاکید بر بهره گیری حداکثری از صاحب نظران در تهیه سند وضعیت زنان استان افزود: جامعه‌ای توسعه یافته است که شادی داشته باشد.

به گزارشپایگاه خبری میلکان آنلاین ؛ محمدابراهیم الهی تبار در کار گروه اجتماعی بانوان استان با بیان اینکه در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی به حضور هنرمندانه نیاز است تصریح کرد: در موضوع آسیب های اجتماعی اولویت های استان احصا شده که کاهش مشکلات مناطق بحرانی ،مناطق حاشیه نشین،اعتیاد وطلاق در اولویت است.

وي گفت: در حوزه صیانت از خانواده نیاز به تهیه طرح ها و پروژه ها و استفاده از ابزار هنر وجود دارد و حوزه اجتماعی نقش خود را در شورای توسعه استان اینگونه می تواند تقویت کند.در شرایط اجتماعی و فرهنگی مسائل بانوان جدیت می خواهد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه اظهار داشت: در بحث توقف طلاق در استان، از سه محور کار پیگیری می شود. طرح نماد در آموزش و پرورش انتقال دهنده مشکلات رفتاری دانش آموزان به شبکه است. آموزشهای های حبن ازدواج نیز در ۳۰مرکز استان در حال پیگیری است. شبکه تسنیم هم مراکز مشاوره ای بهزیستی را دنبال می کند.

الهي تبار ادامه داد: انجمن های اولیا و دانش آموزان در مقطع دوم متوسطه تحت پوشش مهارت آموزی زندگی قرار می گیرند. در موضوع آسیب های اجتماعی استان با نظم و سامانی خاص در حال حرکت است.

وي گفت: همراه با پایش مشکلات و آسیب ها، راه حل ها نیز جستجو شود و استان این ظرفیت را دارد که پاسخگو و چاره جوی مشکلات باشند.

 

اخبار مرتبط

نظرات