رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، معاون فرهنگی قوه قضاییه درآیین افتتاحیه مجتمع دعاوی اقتصادی اظهارداشت: این طرح دراجرایی کردن سیاست های ابلاغی رهبری درحوزه حمایت ازفعالان اقتصادی صورت گرفته است. دکتر محمد باقر الفت افزود: مصداق بارز یک دادگاه تخصصی هست که می تواند بزرگترین حمایتگر برای قراردادهایی که بین فعالان اقتصادی منعقد می شود […]

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، معاون فرهنگی قوه قضاییه درآیین افتتاحیه مجتمع دعاوی اقتصادی اظهارداشت: این طرح دراجرایی کردن سیاست های ابلاغی رهبری درحوزه حمایت ازفعالان اقتصادی صورت گرفته است.
دکتر محمد باقر الفت افزود: مصداق بارز یک دادگاه تخصصی هست که می تواند بزرگترین حمایتگر برای قراردادهایی که بین فعالان اقتصادی منعقد می شود و یک دادرسی تخصصی_ تجاری را درکم ترین زمان ممکن و به بهترین شکل مبتنی بر رویه های تجار آن چیزی که مورد انتظار فعالان اقتصادی ازسوی قوه قضاییه ارایه دهد.
وی بیان داشت: این اولین نمونه ای است که درسطح کشور به ریاست دادگستری استان کرمانشاه افتتاح می شود.

استاندار کرمانشاه افزود: به منظور بهبود کیفیت کسب و کار دراستان می شود و این شاخص رابهبود ببخشد یک سرمایه گذار این شاخص رامدنظر دارد.
بازوند ادامه داد: هرچه این شاخص را بهتر کنیم درجهت سرمایه گذاری اثر بخش تراست.شاید یکی از راهکار هایی که بتوانیم به توانمندی مردم و حوزه اقتصادی اثر گذارباشد.
وی اذعان داشت: این کار می تواند به روند اقتصاد مقاومتی کمک کند.

مدیرکل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: این کار خدمتی برای جامعه است که به تسهیل فضای کسب و کار کمک می کند.
عدالتخواه عنوان کرد: امیدواریم این طرح درسطح کشور استفاده شودو به شکوفایی استان خدمت می کند.
وی ادامه داد: دیگر درپی اختلافات ایجاد شده کسی محل کسب و کار را ترک نمی کند و کارخانه ای آسیب نمی بیند

اخبار مرتبط

نظرات