رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

نمایشگاه چهل ساله از دستاوردها و اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برپا می شود. به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت‌تر از سال‌های دیگر برگزار شود چرا که امروز دشمن […]

نمایشگاه چهل ساله از دستاوردها و اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برپا می شود.

به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت‌تر از سال‌های دیگر برگزار شود چرا که امروز دشمن با هزاران ابزار اقتصادی و فرهنگی و رسانه‌ای خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پیروزی و دستاوردهای انقلاب است.

یاور محمدی افزود : محل برگزاری نمایشگاه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی (سالن زاگرس) واقع در پارک شاهد و از تاریخ ۱۳ لغایت ۲۲ بهمن ماه می باشد .

وی گفت : این نمایشگاه به منظور ارائه دستاوردها و تبیین برنامه های دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نیز در این نمایشگاه با رونمایی از حرفه های جدید مهارتی می تواند به علاقمندان در این خصوص راهنمایی لازم را جهت شرکت در این دوره ها که بصورت رایگان ارائه می شود را انجام دهد .

اخبار مرتبط

نظرات