رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اهمیت نظارت و کنترل دقیق بر توزیع و فروش داروها گفت: زنجیره توزیع داروهای دامی تحت رصد و پایش منظم قرارمی گیرد. به گزارش میلکان آنلاین، صیاد غلامی در خصوص رصد و پایش دارو و واکسن های دامی افزود: طی بازدیدی از مراکز بخش خصوصی اعم از […]

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اهمیت نظارت و کنترل دقیق بر توزیع و فروش داروها گفت: زنجیره توزیع داروهای دامی تحت رصد و پایش منظم قرارمی گیرد.

به گزارش میلکان آنلاین، صیاد غلامی در خصوص رصد و پایش دارو و واکسن های دامی افزود: طی بازدیدی از مراکز بخش خصوصی اعم از مراکز درمانی، داروخانه ها، مراکز فروش واکسن و مکمل های دامپزشکی بعمل آمد، تعداد ۸ مرکز به علت عدم حضور مسئول فنی در محل داروخانه و همچنین وجود نواقصی در این واحدها تذکرو جهت پیگیری به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی بر رعایت قوانین و مقررات از سوی درمانگاه ها و داروخانه های دامپزشکی تاکید کرد و گفت: کارشناسان بصورت مستمر از مراکز بخش خصوصی، پخش و توزیع دارو نظارت و بازدید می کنند و همچنین تمام فعالیت های این مراکزتحت کنترل و رصد قرار می گیرد.

غلامی در ادامه به نظارت و بازرسی مستمر کارشناسان واحدهای دارو و درمان بر فعالیت مراکز پخش دارو تاکید کرد و اظهار داشت: همکاری بخش خصوصی با دامپزشکی به پیشبرد هرچه بیشتر سلامت و جامعه و جلوگیری از انتقال بیماری های مشترک کمک خواهد کرد.

وی توصیه کرد: دامداران حتما پس از دریافت دارو به تاریخ تولید و انقضاء درج شده بر روی اقلام دارویی توجه کنندو هرگونه تخلف در این خصوص را با شماره ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه اطلاع دهند

اخبار مرتبط

نظرات