رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه؛

جریمه ۷۷ میلیاردی متخلفان اقتصادی در دی ماه

مدیر کل تعزیرزات حکومتی استان کرمانشاه خبرداد: در دی ماه سال جاری شعب تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه متخلفان اقتصادی را به جریمه نقدی محکوم نمودند . به گزارش میلکان آنلاین، داریوش جودکی اظهارداشت: آمار پرونده‌ها ی وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در سه بخش کالا و خدمات ، قاچاق و تخلفات بهداشتی ۱هزارو۵۵۰ […]

مدیر کل تعزیرزات حکومتی استان کرمانشاه خبرداد: در دی ماه سال جاری شعب تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه متخلفان اقتصادی را به جریمه نقدی محکوم نمودند .

به گزارش میلکان آنلاین، داریوش جودکی اظهارداشت: آمار پرونده‌ها ی وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در سه بخش کالا و خدمات ، قاچاق و تخلفات بهداشتی ۱هزارو۵۵۰ فقره بوده که در بخش کالا و خدمات ۱هزارو۲۲۱ فقره بوده که برای تخلفات مربوط مبلغ ۱۴ میلیارد و ۲۶۶ میلیون و ۶۳۱ هزار و ۲۵۴ ریال محکومیت صادر شده است.

وی ادامه داد: پرونده های قاچاق کالا و ارز و تعهدات گمرکی وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه را ۲۷۸ فقره بوده که برای تخلفات موصوف مبلغ ۶۲ میلیارد و ۸۳۰ میلیون و ۸۵۲ هزار و ۸۳۵ ریال محکومیت صادر شده است.

وی درزمینه  آمار عملکرد پرونده های بهداشت، دارو، درمان و دامپزشکی اذعان داشت: تعداد تخلفات این زمینه ۵۱  فقره و برای تخلفات مزبور مبلغ ۴۸۲ میلیون و ۶۷۹ هزار و ۷۴۴ ریال محکومیت صادر شده است.

اخبار مرتبط

نظرات