رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

شهردار کرمانشاه در نشست با انجمن اعتلای کرمانشاه بیان داشت: شهرداری یک نهادمردمی است و قطعا بدون حضور و مشارکت تک تک شهروندان پیشرفتی حاصل نخواهدشد. به گزارش میلکان آنلاین، سعید طلوعی افزود: باید زمینه اعتماد مردم که بالاترین سرمایه اجتماعی برای شهرداری است را به وجود آوریم، تا با مشارکت و همراهی شان بتوانیم […]

شهردار کرمانشاه در نشست با انجمن اعتلای کرمانشاه بیان داشت: شهرداری یک نهادمردمی است و قطعا بدون حضور و مشارکت تک تک شهروندان پیشرفتی حاصل نخواهدشد.

به گزارش میلکان آنلاین، سعید طلوعی افزود: باید زمینه اعتماد مردم که بالاترین سرمایه اجتماعی برای شهرداری است را به وجود آوریم، تا با مشارکت و همراهی شان بتوانیم گامی جهت پیشرفت شهر برداریم.
سعید طلوعی تصریح کرد: نتوانسته ایم از قابلیتها و پتانسیلهای کرمانشاه به درستی استفاده کنیم. باید در راستای رشد و توسعه شهر زمینه ای به وجود آوریم تا این توانایی ها از قوه به فعل درآیند.
وی با تأکید بر اینکه باید با شناسایی نخبگان شهر زمینه حضور آنها در عرصه اجتماعی را فراهم نماییم، اذعان کرد: همدلی و همفکری با نخبگان و استفاده از نظرات دلسوزانه و کارشناسانه می تواند کمک حال مجموعه مدیریت شهری باشد.
طلوعی افزود: کرمانشاه دارای میراث فرهنگی و تاریخی غنی و ارزشمندی است که باید از آن برای رشد و تعالی شهر بهره مند شویم.
شهردارکرمانشاه صداقت با مردم را اساس و اصول کار مجموعه مدیریت شهری این شهر عنوان کرد و افزود: پست و مقام در نظام ما امانتی است که به واسطه و برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران به دست ما رسیده و باید قدر فرصت خدمت به مردم رابدانیم و در این امر کوتاهی نکنیم.
وی تصریح کرد: با مدیریت جهادی براساس علم و دانش درکنار تلاش مضاعف و روحیه انقلابی که ریشه در فرهنگ ایثار و شهادت دارد میتوان کارهای بزرگی انجام داد.
این مقام مسئول تأکید کرد: اصلاح ساختارسازمانی، ایجاد درآمدهای پایدار، توسعه عمرانی با نگاه فرهنگی و اجتماعی، حفظ و گسترش فضای سبزشهری، داشتن شهری ایمن وامن و ایجاد زیرساختهای مناسب برای رسیدن به توسعه پایدار با استفاده ازتوانمندی های شهر درحوزه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و زیست محیطی ازجمله اولویتهای برنامه مدیریت شهری است.

 

اخبار مرتبط

نظرات