رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۳۰ کیلو حشیش در شهر کرمانشاه با تلاش ماموران خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “علیرضا دلیری”اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۳۰ کیلو حشیش در شهر کرمانشاه با تلاش ماموران خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “علیرضا دلیری”اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد اعضای این باند پس از بارگیری مقدار زیادی مواد مخدر از استان های جنوبی کشور، قصد انتقال آن را به استان کرمانشاه دارند، از این رو کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکتی آن ها انجام شد.

دلیری افزود: با ورود یک دستگاه خودروی سنگین که حامل مواد مخدر بود و یک دستگاه خودروی سواری که نقش اسکورت را داشت، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در کمربندی شرقی کرمانشاه اقدام به توقیف هر ۲خودرو کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون ۳۰ کیلو حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف شد.
وی با اشاره به توقیف هر ۲ خودرو، افزود: در این رابطه۴ نفر از اعضای باند نیز دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.
سرهنگ دلیری در پایان با قدردانی از همکاری مردم، گفت: شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق مواد مخدر و عاملین توزیع و خرده فروشان را از طریق سامانه ۱۲۸ به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظرات