رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

نشست هماهنگی اجرائی نمودن طرح توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در سکونت گاه های  غیر رسمی که با موضوع اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، وزارت کشور و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : با […]

نشست هماهنگی اجرائی نمودن طرح توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در سکونت گاه های  غیر رسمی که با موضوع اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، وزارت کشور و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : با توجه به زمان اندکی که تا پایان تفاهم نامه وجود دارد باعث فشردگی در اجرای آموزش می شود که این مساله می تواند باعث شود که ارائه آموزش بصورت مطلوب صورت نگیرد .

یاور محمدی افزود : با توجه به مشارکت سه ارگان دولتی و خصوصی در انجام این طرح اعتبار درنظر گرفته شده برای استان کرمانشاه محدود بوده و نیاز است که اعتبار هربخش جهت انجام محورهای محوله بصورت تفکیکی ارائه شود .

وی با اشاره به این موضوع که در برخی شهرستان ها دفاتر تسهیل گری جهت انجام نیازسنجی وجود ندارد گفت : برا اساس آمار و اطلاعات جمع آوری شده توسط سایر دفاتر، نیازسنجی صورت گرفته می تواند به عنوان بانک اطلاعاتی مورد استفاده قرار گیرد .

این مقام مسئول با بیان این مطلب که زمان کافی جهت بروز رسانی بانک اطلاعاتی دفاتر تسهیل گری وجود ندارد گفت : سهیمه پیش بینی شده برای استان در مرحله اول ۶۰۰ نفر است که در مرحله بعد و با توجه به وجود زمان کافی سهمیه تعلق گرفته بین شهرستان ها تقسیم خواهد شد .

محمدی در پایان گفت: در اجرای این تفاهم نامه می توان به اجرای طرح پژوهشی با عنوان بررسی مدل مناسب توانمندسازی مهارتی گروه های آسیب پذیر در سکونتگاه های غیر رسمی با اولویت بانوان به منظور دستیابی به یک مدل بومی و آموزش ۶۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار ساکن در سکونتگاه های غیر رسمی استان تا پایان سال جاری و انجام مراحل آزمون مهارت و صدور گواهینامه اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظرات